Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

dwa dni w Gdańsku

2»

Komentarz

  • Metropolitalne są różne. Można osobno na autobusy, albo autobusy i skm na całą aglomeracje albo jedno miasto jak się komu kalkuluje. Przy 37% na skm może sie nie kalkulowac, bo na metropolitalny rodzice zniżki nie mają.
    Natomiast przy większej rodzinie bardzo opłacalny jest całodzienny rodzinny na skm, albo w granicach jednego miasta ( np. gdy danego dnia poza Gdańsk nie wyjeżdżamy), albo na całe Trójmiasto i dalej. Chyba obecnie obejmuje i PKM, ale to trzeba sprawdzić.
    "SKM bilet rodzinny strefowy. Bilet uprawniający do przewozu maksymalnie 10 osób (min .3 osoby w tym dwoje dzieci i jedna osoba dorosła, maksymalnie 10 osób w tym 2 osoby dorosłe i 8 dzieci ). Ważny przez 24 godziny od momentu zakupu/skasowania. Ważny na obszarze jednego miasta Gdańska, Gdyni lub Sopotu w cenie 14,00 zł, na odcinku Pruszcz Gdański – Wejherowo w cenie 29,00 zł, a na całość trasy SKM w cenie 59,00 zł."
  • Dzięki. Prorodzinna tra SKM :) nie to, co w W-wie...
  • Skm do oliwy to najlepiej w oliwie wysiasc :) znacznie blizej bedzie.
  • @Gosia5 a Ty kiedy będziesz?
    Bo my od pt 23 do pn 25.
  • No to niestety się rozminiemy :( ja od środy 27 do czwartku. My mamy ED, mąż urlop bierze, więc lekcje w terenie mieć będziemy :)
  • Już po wycieczce. Dzieciom najbardziej podobał się przelot samolotem :) Na szczęście inne atrakcje też zyskały uznanie. Młodszej przypadło do gustu karmienie łabędzi w Brzeźnie, starszy na szczęście w top10 wskazał jakieś muzea :D Dom Uphagena im się podobał, modele okrętów w Dworze Artusa, ruiny koszar na Westerplatte i długi blok na Przymorzu. Zdecydowanie na końcu stawki koncert oliwski, który mi się podobał najbardziej :) Czyli de gustibus... Byliśmy jeszcze przed stocznią i na Starym Mieście.
    Nogi mnie bolą i jestem bardzo zmęczona, ale wyjazd uważam za udany. Syn zauważył, że w Gdańsku wszystko jest naj (największy kościół, największy żuraw, młyn, piec kaflowy itd itp :) )
    Dzięki za pomoc i wskazówki. Gdańsk jest piękny, a morze to moja miłość, więc na pewno jeszcze tam wrócę. :x
  • O! My też karmiłyśmy łabędzie w Brzeźnie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.