Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

aliexpress. ktoś kupował? ??

13

Komentarz

  • Dzięki andora
  • czy jest szansa że zamówiona rzecz dojdzie w ciągu miesiąca?
  • maż ostatnio zamawiał kapcie dla córki, doszły w ciągu miesiąca. Teraz zamawilismy tornister, zamówiony 01.08 od wczoraj jest już w Warszawie, czekamy kiedy dojedzie do nas.
  • hmmm i nadal wszyscy polecacie?
    jest to bezpieczne? a jak z jakością produktów?
    kitek pokaż kapcie :)
  • Ja polecam. Zamowione rzeczy w ciaglym uzyciu i nic sie nie dzieje
  • rozumiem że jak kupię kilka rzeczy u różnych sprzedawców to dostanę kilka różnych paczek? czy je gdzieś tam złączą ;) jak się okaże że na jeden adres idą?
  • ubrania  do 10 dolarów- jakość taka sobie

    sprzedawcy uczciwi- nie doszła bluzeczka to dostałam zwrot

    wpisuje często obok wyszukiwanego przedmiotu "korean quality"

  • pod ofertami często są rzeczywste zdjecia produktów od ludzi którzy już je kupili. Zwykle ta jakosć jest ok.
  • i jeszcze kiedyś jak przeglądałam była zawsze darmowa wysyłka, teraz to się zmieniło? czasem wyskakuje darmowa a czasem trzeba płacić
    jak znaleźć najtańszy produkt?
  • edytowano sierpień 2016
    Zaraz pod Aliexpres masz nazwę sklepu: futureline9. Klikasz i Ci wychodzi wszystko od tego sprzedawcy.

    http://pl.aliexpress.com/store/1354323
  • oooo dzięki ! no to teraz będzie łatwiej :D chyba

  • @uJa jak na stronie głównej wpisujesz czego szukasz i wyskakują Ci różne oferty to nad nimi jest opcja zaznaczenia darmowa dostawa albo free shipping, jak to odhaczysz to się pokazują oferty bez opłat za dostawę, można też posegregować według ceny rosnąco

    Jak zamawiasz od różnych dostawców to dostaniesz kilka paczek osobno, jak u tego samego zrobisz kilka osobnych zamówień to też zwykle dostaniesz kilka paczek, mi się raczej nie zdarzało żeby oni to łączyli

    Jakość to jak pisze kitek, warto oglądać zdjęcia, czasem jest tak, że ten sam produkt u różnych osób wygląda inaczej ;) Nie zamawiałam, ale np. w podróbach zegarków widziałam, że niektórzy dostali z "prawdziwym" logo, niektórzy bez niego. 

    Jak coś do mnie nie dotarło to był zwrot kasy, jak raz dostałam niekompletne zamówienie to sprzedawca poprosił o wysłanie zdjęć tego co było w pudełku, a później pytał czy mi dosłać czy chcę zwrot pieniędzy.
  • w jakim jęzku z nimi rozmawiałaś?

    a jak wybrać płatność nie kartą kredytową?

    zrobiłam zakup, chciałam zapłacić przelewem ale mogłam tylko kartą, już się wkurzylam i zapłaciłam ale wolałabym tego nie robić, tylko normalny przelew da się to gdzieś ustawić?
  • Co do płatności to nie mam pojęcia, ja zawsze płacę kartą i wydawało mi się zawsze, że tylko tak się da.

    Rozmawiałam po angielsku.
  • Płaciłam przez iPKO
    tak jak na Allegro.
    ale dawno juz nic nie zamawiałam
    wracsm na zakupy na Alie po wakacjach!
    drzyj listonoszy :smiley: 
  • hipolit powiedział(a):

    drzyj listonoszy :smiley: 
    Dlaczego mam drzeć listonoszy? Nic złego mi nie zrobili :lol: 
    Podziękowali 1tryk
  • Katia nie czepiaj sie :P 
    Podziękowali 1Katia
  • Lubię się czepiać :smiley:

    Poza tym, robię to wtedy, gdy wytworzy się jakiś nowy fajny sens ;)
  • Podbije.

    Zamawial ktoś klocki ala lego i lego duplo? Ceny powalają, identyczne zestawy za 30% ceny w Pl. Tylko jakość?
  • uJauJa
    edytowano październik 2016
    ponoć nie ma lego na aliespress tylko podróby ale dość kompatybilne
    tak mówią grupy na fb :D
  • @Dorotak podaj jakis model
  • edytowano październik 2016
    O tych podróbkach mówię;)

    https://m.aliexpress.com/search.htm?keywords=lego+friends

    https://m.aliexpress.com/search.htm?keywords=lego+duplo

    Zwierzęta i figurki z duplo wydają się fajne i z friendsow to w sumie moja Z.zadnymi nie pogardzi. Widziałam np Grand Hotel - w Pl po 600zl, tam za 70dol...
  • Generalnie o ten hotel i o zestaw frozen z saniami mi chodzi. Plus te zwierzaki ;)
  • U nas Cobi odpadły. Mamy dwa albo trzy zestawy, ale jakością nie mają podskoku do Lego.
  • dorotak tem zamek elsa jest teraz w e tesco za 129 zl. Na pierwsze zakupy jest minus 20 zl. Wiec mi go dzisaj do domu za 116.75 przywiozą ;). Ja lego nigdy nie kupowalam. Trochę mam stracha bo to jednak dużo kasy i warto żeby ta zabawka byka na pewno dobrej jakości.
    Podziękowali 1Dorotak
  • Zamek jeden mamy, nie ten Lodowy, tylko ten nowszy. Przebitka w cenie mnie powaliła, bo w sumie na zdjęciach wydaje się że zestawy identyko. Tylko pytanie jak jakosc i czy się dobrze składają. 

    Moi mają oboje na punkcie lego zbizka. Już nawet Fran się przerzucił na małe. Nic innego nie chcą... Cobi mamy jeden zestaw, generalnie dużo gorzej się składa i niektóre klocki są 'luzne'.
  • chodzili mi o ten letni zamek. Wiec pewnie już macie. Czasem warto tez poszukać w polsce. No i ja wlasnie wczoraj ogladalam lego i porownywalam ceny. Przebitka wcale nie taka super. Np. Ten zamek co teraz kupilam w tesco 25-26 dolara a ja placilsm niecale 120 zl. Bez stresu czy dojdzie na czas. Jak się trafi dobra promocje to czasem na ali nie warto. A wiecie ze na ali są swiezaki z biedronki?
  • Tylko ja właściwie nie jeżdżę po sklepach, nie robię zakupów i nie czyham na okazje. Zal mi na to czasu:D a tak klik klik i mam w domu po miesiącu ;)

    Może zaryzykuję i zacznę od jakiegoś zestawu do 5dol, do Wielkanocy się wyrobie ze sprawdzaniem :)
  • chyba bym ta zrobila. Jestem fanka ali ale wlasnie w towarach do 10 dolarów. Drożej to trochę strach.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.