Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Akademia Mamy Róży, Warszawa 03.02, godz.11, Jak zarządzać skutecznie rodziną i Andrzej Blikle :)))

2

Komentarz

  • Chociaż ja ostatnio w domu tylko śpię , to sobie posłucham o zarządzaniu rodziną . No i bardzo chętnie się pospotykam :-*
  • OK -doczytałam , że dla dzieci będą zajęcia , super , możecie się nas spodziewać :D
  • To raczej będzie o zarządzaniu! A raczej jakim być leaderem o jak tworzyć zespół z odniesieniem do rodziny, bo prelegent wie do jakiego audytorium będzie mówił, ale to nie jest wykład jak Haku, o systemach, czy w ogóle o rodzinie. To my sie zastanowimy na ile pewne mechanizmy można zastosować w rodzinie
    @Malgorzata a ty zjedziesz? W końcu największą firma zarządzasz:)
    @Monika72
    Myśle nad starszymi dziećmi, przygotuje dowie salw, plus zobaczymy ile ostatecznie mas będzie- dzieci/dorośli.
  • Zazdroszczę. Poprosze o notatki i refleksje po wykładzie!
  • @Anka
    Super!

    Też bym z radością przyjechała, ale dokładnie co do godziny w tym terminie będę zupełnie gdzie indziej i nie pączki, czy wykłady mi będą w głowie...

  • Jak ogólnie o zarządzaniu będzie , to tym lepiej jak dla mnie ).
  • @Anka - postarzyłaś mnie o rok ;))
  • @Monika73, wybacz:) Sama stara już jestem, to mi pamięć szwankuje ;)
  • Kto będzie ?
  • @Monika73, musisz wywołać:)
  • Ja prawdopodobnie będę bez dzieci.
  • Ja na Śląsku jestem. Ciekawy wykład.
  • Płód napiszcie dokładnie ile będzie dzieci w wieku 7-8 plus?
  • Nie mam płodu ;)
    Planuje byc sama bo dzieci musza sie wyleczyc na drugi tydzień ferii
  • =))
    Padlam!!!
  • Kocham mój telefon )
  • Będę, w sumie. Potrzebuję się zeszwedac.
  • Bede i ja!
  • Super :)
  • ciekawy temat :) niech będzie później echo na forum :)
  • forum
    forum
    forum


    (ładne echo?)
  • A mój F znów chory, niestety nie przyjdę
  • A w Wawie tez tak mocno wieje? My juz jedziemy.
    Ledwo Zdążyliśmy.
  • @manka, no nie. To specjalnie dla ciebie ... Nie możesz go z kimś tzn z Basia/Jackiem zostawić?
  • A i jest dzisiaj dużo miejsc do zaparkowania @Aneczka08
  • Ba, gdyby ktos byl w domu...
  • Nie czytałam zastrzeżeń co poniektórych do osoby prowadzącego, ale chyba wiele osób nie wzięło tego do siebie i frekwencja dopisała:)
    Chociaż kilka osób z powodu chorób musiało się wycofać.

    Za tydzień nie ma spotkania, a za dwa tyg 17.02, granie w czytanie dla 5+ (Kolejne spotkanie) oraz spotkanie z pedagogiem specjalnym Katarzyną Włodarczyk.
  • Anka, albo MonikaN, albo ktos - a napiszecie w punktach, o czym bylo? Jestem ciekawa.
  • Może @Monika73 napisze :)

    Zasadniczo trzeba zrezygnować z kijamarchewki, bo to do nieczego nie prowadzi:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.