Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poznań - co warto zobaczyć i gdzie się zakwaterować

Tak jak w tytule wątku - co warto zobaczyć w Poznaniu z dziećmi od 0 do 7 lat. Planujemy pobyt na ok 6 dni.
Oraz, też jak w tytule, gdzie można w miarę tanio z 4 dzieci zamieszkać na te 6 dni, może też być pod Poznaniem.

Komentarz

  • anyone?
  • 1) (Ch)ICHOT
    2) Muzeum Rogalowe
  • edytowano luty 2016
    Dzięki, a co to jest pozycja 1) ?
  • Interaktywne Centrum Historii Ostrowa Tumskiego. Z zewnatrz brzydactwo, w środku fajne, nawet bardzo
  • aaaaaa, ok dzięki :)
  • dzięki, a ktoś ma może pomysł na zakwaterowanie? małżeństwo z czwórką dzieci
  • Dzięki, już powoli robi mi się spora lista :)
  • ichot odradzam jak dzieci poniżej lat 7...fajna sprawa...ale jednak dla starszych.
    Atrakcją może być palmiarnia, Malta, Stary Rynek z koziołkami
  • a kiedy ta wizyta w Poznaniu?
  • @sylwia1974 moja 3 latka się świetnie w ICHOcie bawiła
  • Chciałabym w drugiej połowie lutego.
  • @Gregorius
    wierzę :)
    my też byliśmy z całą ekipą...ale widziałam, że dopiero Piotr i Franek z dziewczynami starszymi skorzystali...a młodsi pobiegali, a potem parli do przodu i nie wyglądali na bardzo zachwyconych... a tu mowa o czwórce dzieci od 0-7...stąd moja uwaga, że może trochę za wcześniej
  • @blaekie
    masz priva ode mnie
    odezwij się :)
  • byliśmy w muzeum rogalowym i naprawdę wszystkim nam bardzo się podobało, Stare miasto z koziołkami to również było atrakcyjne; odwiedziliśmy jeszcze ogród botaniczny, kilka muzeów na starym mieście. w poznaniu będziemy jeszcze kilka dni i planujemy nowe zoo (stare już odwiedziliśmy), palmiarnię, park cytadela też
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.