Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gra karciana Żołnierze wyklęci.

TawTaw
edytowano listopad 2008 w Ogólna
sn0.jpgŻołnierze Wyklęci to gra oparta na prawdziwej historii. Fakt ten wyklucza szczęśliwe zakończenie. Oddziały leśne mogą wygrać potyczki, ale nie wygrają wojny. Dlatego celem nie jest zwycięstwo lecz przetrwanie. Przegrywa: 1) ten kto pierwszy straci ostatniego żołnierza leśnego lub 2) ten kto zdobędzie mniej punktów w ciągu określonej liczby tur lub 3) gdy przeciwnik zdobędzie określoną liczbę punktów (np. 100). Warunki przegranej (gra do wyniszczenia oddziału lub na punkty) określają sami gracze.

Kupić można:
http://www.endecja.fora.pl/ogolny,1/gra-karciana-zolnierze-wykleci,433.html

Komentarz

  • kupiłeś?
  • Pewnie ;)
    Tylko z Ogniem troche przywalili. No i zobaczymy jak z jakością.
  • A gdzie można nabyć? I co z Ogniem nawalili
  • Na Allegro. Uśmiercili go w 46 a on został zabity w 47 ale sie przyznali i przeprosili za gafę.
  • Doszła, zobaczymy wieczorkiem z żoną, opowiem jak rozgrywki. Moze byc ciezko bo do ostatniego zakupu Carcassone(przeczytalem instrukcje ale jeszcze nie rozpakowalismy-chyba na mikolaja- nic nie kumam) dokupilismy Jenge i ta bije rekordy popularnosci.
  • kolega dysponuje wolnym czasem podziwiam
  • [cite] Rafał:[/cite]kolega dysponuje wolnym czasem podziwiam
    To moje podstawowe zajęcie, w wolnym czasie to ja chodzę do pracy :cool:
  • o i jeszcze ma hobby cóż niektórym to się powodzi
  • Można rzec- Powodzianin.
  • czyli z kolegą to nie przelewki
  • [cite] Taw:[/cite]Na Allegro. Uśmiercili go w 46 a on został zabity w 47 ale sie przyznali i przeprosili za gafę.

    Właściwie to sam sobie w głowę strzelił.
  • [cite] Kinga:[/cite]
    [cite] Taw:[/cite]Na Allegro. Uśmiercili go w 46 a on został zabity w 47 ale sie przyznali i przeprosili za gafę.

    Właściwie to sam sobie w głowę strzelił.
    ... nie on jeden za komuny wszyscy sami się zabijali, wieszli a ks. Popiełuszko to nawet się utopił.
  • Mogę polecić książkę Bolesława Derenia "Józef Kuraś "OGIEŃ" Partyzant Podhala"

    gorąco polecam link>>>

    http://pl.youtube.com/watch?v=Vhnbh9_wnFY
  • A mnie się tam zdaje że Jasiek wie lepiej, a nie wiem czy to czasami nie o tym Dereniu wspominali moi rodzice jak rok temu byli w Ludźmierzu. W każdym razie nie bardzo jego książka się rodzinie podobała, a i wywiady jakie porobił poprzekręcał. Z tego natomiast co słyszałem od Marka Kurasia to Wojciech-brat ognia napisał książkę ale podobno jest w IPN i nie wiem czy już wydana.

    Także nie wiem czy mogę go polecic ;)
  • rodzina na pewno wie lepiej i potrafi zweryfikować fakty. Książka Derenia ma wiele przypisów i źródeł jednak nie miałem czasu aby samemu pójść tym tropem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.