Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaką książkę warto przeczytać?

edytowano lutego 2016 w Czytelnia
Mamy wątek o filmach to zakładam o książkach.
Na początek polecam trzy pozycje:

MATECZNIK - A.Grzelak - cudowna książka z humorem dla kobiet
DZIKI OJCIEC - S.Grzelak - warta sprezentowania dla naszych mężów
SZCZĘŚCIE DO WZIĘCIA - Jason F. Wright - piękna książka inspirująca do działania :)

Komentarz

  • Matecznik też popieram, fajny, trochę podobny w klimacie do "Gdy dom jest światem" tutejszej forumki:)
  • Seria "Ocalenie" K. Kingsbury. 5 cześci: "Ocalenie" "Pamięć" "Powrót" "Radość" "Spotkanie".
  • Mój mąż jeszcze poleca:
    Ja, którym chcę być - John Ortberg.
    Pisana bardzo przekonująco i lekko przez mężczyznę dla mężczyzn o Bożym poszukiwaniu siebie
  • Z nie-religijnych polecam przeczytane ostatnio : Zwyczajne pakistańskie życie -Joanna Kusy ; 1945 - Małgorzata Grzebałkowska ; Ostatni pociąg do Zona Verde - Paul Theroux.
  • Matecznik jest super ! :) od razu lapie sie dystans do rzeczywistosci ;)
  • Też uważam , że Grzebałkowska świetnie pisze ,ale lojalnie uprzedzam , że jest dziennikarką GW , jak dla kogoś to problem , niech nie sięga.
  • A ja polecam książki brata Tadeusza Rucińskiego – Wiara, nadzieja i miłość. W opowiadaniach, baśniach i przypowieściach oraz Ludzie i anioły. W opowiadaniach, baśniach i przypowieściach - wciągające i refleksyjne zarazem. Matecznik rzeczywiście super – czytałam już parę lat temu, cytując domownikom humorystyczne fragmenty i mój syn do dziś pamięta „ale ja jestem głodna tylko na słodycze”
  • - "Listy Nikodema" Jan Dobraczyński
    - "Cień Ojca" Jan Dobraczyński
    - "Włócznia" Luis de Wohl
    - "Szata" Lloyd C. Douglas
    - "Wielki Rybak" Lloyd C. Douglas - właśnie czytam :)
  • "Życie na pełnej petardzie czyli wiara, polędwica i miłość" ks,Jan Kaczkowski

    przeczytałam niedawno, jestem zadowolona z lektury
    choć w kilku miejscach zdziwiłam się słowami księdza, to ogólne wrażenie mam pozytywne
  • "Kochają mnie do szaleństwa. Prawdziwa historia Jureczka" - Brygida Grysiak

  • "Wspomnienia wojenne" Karolina Lanckorońska
    "Dusza lwa" Alice von Hildebrand
    " Kula i krzyz" G.K.Chesterton
    "Arystokracja" M.Miller
  • O nie tylko nie Matecznik ;-)
    I nie ma podskoku do książki Gdy dom jest światem. Zupełnie inne przedstawienie macierzyństwa i wielodzietności.
  • Czerwone niebo nad Wołyniem - przeczytałam jednym tchem
    Miłość w powstaniu
    Znamię na potylicy - fantastyczna książka o Pileckim, wciągająca
    Droga lodowa - o przesłanych na Sybir
    Dziewczyny z Syberii
    Zośkowiec
  • O rany - wspomnienia wojenne - jestem w trakcie. Po opisie co zrobili z księżmi na chwilę zrobiłam sobie przerwę
  • Miało być zesłanych
  • @Joanna Douglas dobry styl, ale typowo protestanckie podważanie sakramentu eucharystii
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.