Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

prośba o modlitwę za malutką Asię

24

Komentarz

  • Nic nowego nie wiem :(
    cały czas myślę o Asi i modlę się ale nie wiem czy powinnam dopytywać się bo chyba gdyby coś się poprawiło to daliby znać.. Nie wiem czy takie dopytywanie ich nie dołuje bardziej? czy wypada tak dopytywać codziennie skoro sami nie piszą?
    Wiem tyle, że małą uśpili bo się męczyła, jest pod respiratorem a infekcja się rozwija - tak napisali, że infekcja się rozwija a oni czekają
    Jutro spróbuję się coś dowiedzieć..

    Wczoraj udało mi się załatwić Mszę za mała w ramach Mszy zbiorowej.
    Jeśli któraś z Was ma zaprzyjaźnionego kapłana który mógłby odprawić Mszę za małą byłoby super.
  • Pisz do nich reguralnie, że się modlisz, że inni sie modlą że msza była w jej intencji odprawiona.
    Wstawiłas intencje na fb do Modlitewnego Okna życia? Tam sie modlą ludzie którzy przeczytają oraz intencja jest rozsyłana do 40 zakonów.
  • nie, nie znam się na fb, jeśli możesz to wstaw Mariwiju, wysłałam smsa z pytaniem co u Asi, czekam na odpowiedź..
  • Właśnie dostałam smsa od mamy Asi:
    "Asia dostała dziś nowy antybiotyk - tym razem już z antybiogramu taki który działa też przy zapaleniu opon bo wynik punkcji jest niepewny. Jej stan jest stabilny, śpi sobie, tylko straciła już drugi podbródek i zbladła aż za bardzo.
    Panie pielęgniarki w większości są bardzo fajne. Ona ma zawsze opiekunkę tylko dla siebie. Jestem dobrej myśli ale trzeba się uzbroić w cierpliwość! Przynajmniej do pon będzie dostawała usypiające dawki leków. W zależności od tego jak zareaguje na leczenie stopniowo będą zmniejszać i dopiero myśleć o odłączeniu od maszyny. Bardzo dziękujemy za modlitwę!"
  • Bidzinka, az mnie serce boli.
  • Podobnie jak z naszym Józiem
  • Pamiętam
  • Teraz już lepiej bedzie
  • Jezu Ty sie tym zajmij ..
  • nadal +
  • Nic nie wiem :( sama się martwię.
    Wysłałam wczoraj pytanie i cisza... Wczoraj mieli próbować odłączać respirator.
    Jakoś głupio mi się dopytywać bo może nie mają głowy na odpisywanie bo nie ma poprawy i się martwią, sama już nie wiem :(
  • Dostałam info
    Nie jest dobrze, mała została odłączona, ale dostała rozwolnienia i znów ją podłączyli.
    Jest na wpół przytomna.
    Asia ma podwyższoną temperaturę i ciśnienie 200.

    bardzo proszę przekażcie prośbę o modlitwę gdzie się da łącznie z tym fb

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.