Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poklikajcie chociaż - proszę

1107108109110111113»

Komentarz

  • edytowano czerwiec 2021
    klik - zaniedbałam nieco, sorry. Przez dwa dni w ogóle tutaj nie zaglądałam.

    Zbiórka dla Mi zakończona. Zebrano - 6545,50 zł.
  • Joanna9 powiedział(a):
    hop
    Udało Ci się kliknąć? Mi wyskakuje 404
  • niestety nie, zostaje po prostu dobryklik.pl, gdzie pokazują się dzieci losowo.

    Podziękowali 1ganna4
  • Proszę każdego o klik. Dziewczynka ma realną szansę na sprawność, tylko operacje, które jej to umożliwią są horrendalnie kosztowne. Jedną już miała, teraz konieczna jest kolejna.

    https://www.dobryklik.pl/d1y90qd1ah
  • edytowano maj 2023
    Czy ja dobrze rozumiem regulamin, że 10 gr jest za odsłonięcie obrazka które wymaga 225 kliknięć? To chyba bardziej opłaca się 1 zł przelać i załatwiamy w ten sposób 6 lat codziennego klikania.
  • Klikając nie trzeba tej złotówki przelewać. To jest możliwość dodatkowej pomocy. 
  • To tak jak zbieranie nakrętek. Jedna jest bez znaczenia, cały pojemnik daje konkretny pieniądz, zdobyty przy okazji dzięki zaangażowaniu wielu osób. Choć pewnie niejeden wrzucający nakrętkę mógłby wpłacić tyle, ile rodzice uzyskają ze sprzedaży. Ale ilu to zrobi? A nakrętkę łatwo wrzucić. I o to chodzi. Tu jakiś grosz, tam jakiś grosz.
    Dodatkowo każda akcja poszerza krąg osób, do których dociera apel o pomoc i jest szansa, że znajdzie sie ktoś, kto wpłaci coś dodatkowo.
    Podziękowali 1nowa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.