Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Chabrowe szycie :)

24

Komentarz

  • @chabrowa moja znajoma jest zainteresowana uszyciem narzutki/ koca na łóżko dla starszego dziecka.
  • @annabe

    piszę prv.

    Watek uzupełnię później! :D
  • no ja rozważam uszycie u Chabrowej:
    -Kołderek dla starszej dwójki,
    i zasłonek na łóżko piętrowe z jakimś fajnym motywem (@Chabrowa, da radę?)
  • Ja jak się napatrzyłam na te wasze kocyki to postanowiłam, że jak kiedyś będę miała jeszcze dziecko, to zamówię dla niego kocyk :) bo moje dwie pierwsze nie miały nic specjalnego.

    @Haku - czy przywieźć Ci ten wózek dla Kośki?
  • @Anulcia - przywieźć! Kobieta próbuje pchać pudła ;)
  • up!up!

    i zapraszam do polubienia i rozesłania wici ;) - https://www.facebook.com/chabrovafrompoland/
  • Jak nic na jesieni zamówię u Ciebie coś kocykopopodobnego dla przedszkolaka :) Fajne rzeczy.
  • edytowano maj 2016
    @beabea

    zapraszam :)

    dla ORGowiczów - zniżki ;)
  • Polubiłam

    @chabrowa - mogłabyś mi na priv podrzucić choćby widełki cenowe? Bo skierowano do mnie zapytanie
  • napiszę na fb.
  • edytowano maj 2016
    @chabrowa, weź ić z tymi kocykami, te ciuchcie dla mojego fana PKP, nieeeeee! Nie mogę!

    Ale może jak się trzecie pojawi i zidentyfikujemy płeć, to kocyk... ach kocyk

    tamte już takie stare są! ;) (kocyki of kors)

    A podasz cenę mniej więcej na forum czy wolisz privem?

    Edit: Dla drugiego by pasował ten roślinny.

    Dobrze, że moi już tacy starzy, że kocyki Im nie są już potrzebne ;).
  • Ceny zaleza od wielu czynników -rozmiaru, rodzaju tkanin, wypełnienia etc.

    Czyli trza pytac konkretnie ;)
  • To zaczekamy do 3 :). Nie będę Ci teraz głowy zawracać. Tyle dziewczyn czeka do porodu, może się któraś nagle zdecyduje :).
  • Polubiłam. Absolutna rewelacja! Niech no się tylko trzeciego doczekamy, to napewno coś zamówię!!! :)
  • Aż żal, że nie ma szans na dzieci. Kosiarki urosła nie wiadomo kiedy. Pochwał się, @Haku, starszymi.
  • @manna

    Ja Cię mam na fb? B-) Odezwij się jakoś :)
  • O moja pościel i literki :) Jutro porobię zdjęcia w dobrym świetle i Ci prześlę.

    Ja polecam chabrową z całego serca.
  • Jaką masz ładną metkę :)

    ( bo że reszta super, to wiadomo)
  • @Emilia_K

    jestes na fb w koncu??????
  • W końcu jeszcze się nie zebrałam, żeby konto założyć :) No powinnam wiem.
  • Ja też polubiłam, choć używanie kocyki mi "nie grozi" ;)
  • @chabrowa napisałam na priv. Nie mam fb :((
  • Wrzućcie jakieś zdjecia dla nieistniejących bytów ;-)
  • o matko jakie to piekne...
    ja wezmę ten ludowy wzór i spód żółty cudo....
  • @Bambidu ja też nie mam konta na fb a oglądałam stronę chabrowej
  • aga-p, jak Ci chabrowa przyśle wybór wszystkich tkanin, to jeszcze sto razy zmienisz koncepcję, a potem zamówisz więcej niż jeden :)
    Ale ten żółty piękny. Ogólnie dla dziewczynki miałam milion pomysłów.
  • @Barbasia nie mam pojęcia jak się szuka @chabrowa ( czy kogokolwiek innego zresztą) na fb
  • @Chabrowa, a Ty masz "moje" kurki, czy specjalnie musisz kupić? bo jak kupić, to weź metr i zrób taki niewymiarowy kocyk metr na metr, ok? kurki są np. tu: http://craftoholicshop.com/pl/p/Tkanina-Crazy-Hens-Red-Robert-Kaufman-/3036
  • 90zl mb bawełny, czy ja coś źle rozumiem? :-O Co w tej bawełnie jest tak cennego? Poza kurami oczywiście ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.