Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pytanie do Warszawiaków lub tych co znają Warszawę od 'kuchni" :)

W niedzielę jedziemy do Warszawy na małą uroczystość i musimy potem ugościć (nakarmić) około 7 osób (w tym dzieci+nasza 8). Na obiad w restauracji nas nie stać, a że goście o podobnym statusie materialnym i dzietnym ;) to wymyśliliśmy, że pójdziemy na pizze (potem lody?). Czy ktoś poleci dobrą (pyszną!) pizzerię, a do tego nie drogą ? Może niedaleko Józefowa (ale niekoniecznie) ?
Dziękuję :)

Komentarz

  • Nam smakuje pizza z Miedzylesia- jest taka pizzaria niedaleko torów. Co do cen to nie pamietam.
  • @awia bedziecie w Józefowie?
  • Nie znam tamtych okolic.
    Moim zdaniem dobry poziom trzymają pizzereie "Rucola", ceny ok (tzn na Warszawę), ale trzeba rezerwować, w ogół w weekend dobrze mieć cos zarezerwowane. I moze rzeczywiscie cos bardziej lokalnie, bedzie taniej.
  • Kilka lat temu, najlepsza w Warszawie była pizza z pizzeri "Na Barskiej". Ale to nie jest pizza dla amatorów "polskiej pizzy" na puszystym spodzie. Ona taka bardziej w stylu włoskim jest. No, i z Józefowa to blisko nie jest. Za to do dworca Warszawa Zachodnia niedaleko.
  • O tak! Na Barskiej. Wielokrotnie tam jeździliśmy.
    Ale potem chyba " się zepsuła".
    I ceny tez chyba raczej wysokie.
    Jak jwst aktualnie nie wiem.
  • @Małgorzata32 tak właśnie tam :)
  • Podesle Ci pózniej namiar na to Miedzylwsie- bede dzis tam przejezdzac to wrzme ulotke.
  • dziękuję!
  • Ja polecam pizzeria na nowolipkach, ale to na Nowolipkach
  • Dobra pizza jest też w Michalinie (to część Józefowa, bliżej Warszawy):
    http://www.pizzaramzes.pl/menu

    I bardzo często mają różne promocje (ogólnie dobry stosunek jakości do ceny).

  • @awia, ale koniecznie wszędzie dzwon, weekend w Wwie jak robi sie ciepło, jak na Polskęwruinie przystało, knajpy totalnie full ;)))
  • Wawa ruiny nie czuje, ale na prowincji juz roznie bywa. Przez prowincje nie rozumiem Krakowa, zeby nie bylo ;)
  • Pytanie, czy to odczucie mocno sie pogłębiło przez ostatnie lata? Choć gdy ktoś tkwi w pewnego rodzaju marazmie, to im dłużej on trwa tym gorzej odczuwa.

    Tak czy siak, trzeba rezerwować;).
  • edytowano kwiecień 2016
    .
  • @Małgorzata32 .... chyba nic się nie wyświetliło ?
  • Bo link chcialam wkleic. Okaal sie niewlasciwy
  • dziękuję wszystkim =D> dziś będę dzwonić i pytać o miejsca, choć nie wiem na którą rezerwować?
  • edytowano kwiecień 2016
    Ta pizzeria o ktorej wspominałam to:
    www.gustodominium.pl

    Natomiast zdecydowanie odradzam pizze z radości.
  • Jeszcze jest taka pizzeria Nowa, gdzieś na linii otwockiej - @M32, kojarzysz ją?

    Nie mogę znaleźć strony, ale mają smaczną pizzę i dużo znajomych tam chodzi.
  • ...więc :) fajne promocje mają w Gustodominium i Ramzes, dzwoniłam i miejsca są :) Mam tylko pytanie która lepsza ze względu na małe ruchliwe dzieci ??
  • i czy można ew. połączyć stoliki??
  • W Ramzesie wieczorem robi się bardziej klubowo (zbiera się młodzież na piwo, ogląda mecze itp.), więc dzieci mogą się źle czuć. Ale w ciągu dnia powinno być OK.
  • wszystkim pięknie dziękuję :-h , byliśmy w Ramzesie bo mieli fajną promocję :) i dużo miejsca na zewnątrz. Pizza bardzo dobra :) Jeszcze raz dziękuję za pomoc, ułatwiła mi poszukiwania, zaoszczędziła czas i pieniądze!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.