Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Narodowo się zrobiło

TawTaw
edytowano grudzień 2008 w Ogólna
Zrobiło się tak narodowo że aż miło wchodzic na forum lecz brakuje mi tego smaczku głosu krytyki. Zatem do boju lewactwo kto pierwszy chce dostac bananem?

ps
A po ile są teraz banany bo nie wiem czy wystarczy?

Komentarz

  • ściepka, zrzutka, zbiórka oto kilka rozwiązań trudnych sytuacji braku amunicji
  • A gołębie srają przez caly rok...
  • [cite] mona:[/cite]A gołębie srają przez caly rok...
    Psy też ale jakby wiosną jak śnieg odtaje jednak ciekawiej...
  • Jaki śnieg?
    :cry:
  • hehe zapomniałem że wy niziołki jesteście. A do nas sam Premieru Tusku ma przyjechac na otwarcie sezonu.

    ps
    wiec przy okazji jak juz wspomniałem o tej zacnej wizycie to dementuję informacje TV- to nie byłem ja, ręka nie była moja, śnieżka też nie
  • Chyba na Wigilię ma przyjechać. Bo czytałem, że 99% Polaków by chciało gościć Donka przy wigilijnym stole. 98% "Bolka" Wałęsę, 97% Kubę Wojewódzkiego, a 96% Dodę Elektrodę.
  • jak juz wspomniałem o tej zacnej wizycie to dementuję informacje TV- to nie byłem ja, ręka nie była moja, śnieżka też nie

    A w śnieżce g... psie albo gołębie (do wyboru do koloru)
  • a 96% Dodę Elektrodę.
    ? nie wyślałem że jest nas tak wiele...
  • [cite] Maciek:[/cite]Chyba na Wigilię ma przyjechać. Bo czytałem, że 99% Polaków by chciało gościć Donka przy wigilijnym stole. 98% "Bolka" Wałęsę, 97% Kubę Wojewódzkiego, a 96% Dodę Elektrodę.

    tusk01yn5.png
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.