Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wrocławiu, jesteś gotowy na mój przyjazd?!

1246

Komentarz

  • a w ogóle to może jakieś spotkanie pod koniec sierpnia we Wroclawiu możnaby było przeprowadzić ? B)
  • edytowano sierpień 2016

    @Kobieta ;we Wrocławiu na ul. Jaracza przyjmuje dr. Kołtowski. Pracuje również e naszym słynnym trzebnickim szpitalu. Podei do dzieci super. Byłam u niego prywatnie. 
  • To ja was wrocławianki poproszę o namiary na dobrego dermatologa dziecięcego. Wszystko jedno czy prywatnie czy na NFZ
  • edytowano sierpień 2016
    a jak małe dziecko? ja polecam panią dr Wilczek-Stępniak. Specyficzna, ale świetny specjalista. 
  • Dzieci dwoje. Jedno 7lat drugie 8 miesięcy. 
  • @MamaWeroni ;

    ja u niej po raz pierwszy byłam w wieku bodajrze 8 lat. Co do niemowlaka to nie wiem ale zawsze możesz spróbować.
  • @MamaWeroni ;

    właśnie sprawdzałam gdzie przyjmuje i niestety ale okazało się, że zmarła. Niestety ale nie znam nikogo innego.
  • @MamaWeroni ;

    znajomy mi polecił dr Zubik-Pielka, ale sama u niej nie byłam.
  • @Lila ;

    dzięki, ale zarejestrowalam się juz do dr Kołtowskiego. Przyjmuje teraz na Kamieńskiego.
  • No to już mogę powyjazdowo skomentować.
    Wycieczka super. Nie dotarliśmy tylko do kolejkowa ale zmęczenie materiału było tak duże , że już nikt nigdzie nie chciał.

    Teraz domek Notre Dame.
    Polecam każdemu. Czysto, świeżo, komfortowo,dobra atmosfera, doskonała lokalizacja. Dostęp do kuchni  jadalnią, czyściutka łazienka, kaplica w budynku. Same pozytywy. Od tramwaju chwila spacerem, wszędzie dobry dojazd.
    Jak ktoś się wybiera do Wrocławia POLECAM ! Lepiej nie mogłam trafić.
    Siostry mówią, że mają już rezerwacje na 2017.
  • edytowano listopad 2016
    Czy są chętni na spotkanie we wtorek z @Elżunia i @mamababcia ?Oczywiście we Wrocławiu.
  • Tak.
    Podziękowali 1mamababcia
  • @mamababcia - wracając do siebie będziesz jechała na Warszawę przez Kalisz , zapewne,:)
    więc jakby co to ja też chętna u mnie :)
    Podziękowali 1mamababcia
  • Dziś poznałam @Lila . Pierwsze wrażenie fantastyczne. Mam nadzieję że wszystkie wrocławianki są takie fantastyczne. Jutro spotkanie i juz się cieszę.
    Podziękowali 1Pompejanka
  • @Manna, niestety nie mogę dostać się do poczty, muszę odzyskać hasło. Bardzo Ci dziękuję za wiadomość. A może na forum dowiem się, gdzie i kiedy będzie spotkanie? Bo przecież chyba nie jesteśmy szpiegowane? :)
  • Ale się cieszę.
  • Bardzo dziękuję. Będę mogła dołączyć do spotkania ok 13. Z Bogiem.
  • edytowano listopad 2016
    Jeszcze raz dziękuję, @Manna, za trud i informacje. Żałuję, że nie mogę przyjść. Czekam na następną okazję i wszystkie Was najserdeczniej pozdrawiam. :'(
  • Pan Tadeusz to fantastyczne muzeum. Dzięki @Lila za polecenie. Naprawdę warto je zwiedzać. Nawet z dziećmi. Cieszę się że poznałam was: @Lila i Marcina, @manna, @kluska , @kuria domowa i Wojtusia. Czułam się jak na forum, ale zdecydowanie wolę tę wersję gadaną. @Elżunia jest fantastyczna i mnie rozpieszcza., w dodatku cierpliwie znosi.. Czas wyjechać. Do zobaczenia za rok? Kupię wtedy tort pożegnalny ;)
    Podziękowali 1Elżunia

  • Dziewczyny bardzo dziękuję, że mogłam się z Wami spotkać.
    Było bardzo miło i tak swojsko, czułam się jak w rodzinie.
    No może mam leciutko niedosyt kawy @Lilu ha ha,ale likierek załagodził tę stratę.
    Dzięki Wam miałam wspaniały dzień zakończony wisieńką na torcie w postaci zwiedzania muzeum.
    @Manna @kluska , @kuria domowa , @Lila, @mamababcia dziękuję i następnym razem zapraszam do siebie.
    Podziękowali 1mamababcia
  • szkoda, że ja tak daleko tym razem:(
  • szkoda że jako wrocławianka nie mogłam być i byłam przykuta do pracy w tym czasie...
    Podziękowali 2mamababcia Elżunia
  • A może w ferie jakieś spotkanie?  Mi w roku szkolnym ciężko wyskoczyć w tygodniu do Wrocławia. 
  • Pochwalę się że miałam okazję spotkać się też z @MamaWeroni . Piękna ciepła kobieta. Szkoda tylko, że to wszystko tak szybko i krótko.
    Podziękowali 1MamaWeroni
  • @mamababcia dziękuję za spotkanie.  Mam wrażenie jakbyśmy znały się lata. Rzeczywiście czasu za mało. 
    Podziękowali 1mamababcia
  • czy zna ktoś dobrego neurologa dziecięcego we Wrocławiu?
  • @manna ;

    dziękuję! znalazlam, że przyjmuje prywatnie na ulicy Canaletta, można umowic się pod tym telefonem, który jest tam podany? 
  • dzięki!podzwonie!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.