Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Instruktor do nauki jazdy poszukiwany

w Warszawie. Chodzi o osobę, która udzieli kilku, kilkunastu lekcji jazdy. Prawo jazdy mam, tylko jest trochę zakurzone. I proszę o namiary na osobę, która nie ma podejścia "o rety, baba za kierownicą".

Komentarz

• Na priv posyłam namiar na szwagra. Moim zdaniem, bardzo cierpliwy instruktor i z dużym doświadczeniem. I z Warszawy.
  • O bardzo dziękuję :x
  • Ja mam teraz kurs jazdy z bardzo fajnym instruktorem. Pan jest chyba z okolic Ursynowa. Moge zapytac czy bylby zainteresowany
  • Dzięki @asiao, opis szwagra @Katarzyny jest bardzo zachęcający. Spróbuję najpierw u niego.
  • @formatka, jakby co, mój mąż jest byłym instruktorem, zawsze zbierał same pozytywne komentarze :) daj znać, też jesteśmy z Wawy
  • Ja jezdzilam teraz z bardzo fajnym instruktorem na Bródnie.
  • edytowano maj 2016
    Dzięki za odzew dziewczyny. Tymczasem próbuję się skontaktować że szwagrem @Katarzyny ale on chyba wyczuwa trudny przypadek i nie odbiera. W razie trudności jeszcze się odezwę.
  • @blaekie, a z której części Warszawy jesteście? Ja z Zacisza więc z tzw. azjatyckiej strony.
  • Bielany
  • Witamy bratnie Zacisze północne i południowe!
  • my też Bielany :-)
    ja byłam przekonana, że Wy spoza Wwy?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.