Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Uwaga Warszawa, Akademia Mamy Róży, czwartek 18.30, spotkanie z Dawidem Wildsteinem

2»

Komentarz

  • Bardzo sie postaram :-)
  • Dzięki @MonikaN :x
    Będę śledzić rozwój sytuacji, będę w okolicy. Chętnie się z Wami spotkam bardzo! Mam nadzieję, że się uda zgrać mi to.
  • A jakie masz dzieci? @z maluchem mozesz przyjsc.
  • Przemysle temat :)
  • @Anulcia, koniecznie jakże Cię dawno nie widziałam.

    A @Dori, halo,@Dori.
  • Bo ja zapracowany czlowiek :(
    Nie wiem musze pogadac. Bo jak wrócę o 16 -17 i mam zaraz dalej jechac i nie wrocic tak prędko to nie wiem czy dam radę.
  • To nie wracaj :).
  • Odpadam. Kościelne spotkanie mamy.
  • Ktos bedzie?
  • ja juz nie zdaze .. na after niestety tez nie :(
  • Ja tez nie dojade....staram sie odlozyc niemowlaka;-)
  • Siedzicie jeszcze?
    Bo jestem przecznice dalej
  • Ja niestety od wczoraj wieczór podziębiona, więc odpadłam.
  • Niech żałują te co nie były ;)
  • No ja zaluje zdecydowanie. Opowiesz troche? Wiem, ze trudno.
  • I dzięki @Aga za merytoryczne uczestnictwo :)
  • Właśnie,.idealnie wyszla Agi obecność na spotkaniu :).
  • @Daga, jestes cała i zdrowa?:)
  • edytowano maj 2016
    Cala :-)

    Pan Jaroslaw bardzo mily :-)

    ,jak zwykle swietny czas z Wami :x
  • O w ogole @Aneczka08, jak to możliwe ze @agga dała radę przybić piątkę a ty nie?
  • @Marcelina, mysle ze najlepiej podsumowałaby @Aga,

    Najwazniejsze to pomagać na miejscu, główne wsparcie powinno iść do Libanu i Irackiego Kurdystanu.
    Teraz juz ewidentne jest ze za odkręcenie kurka z uchodźcami i zalew odpowiedzialna jest Turcja. Mało kto u nas w ogole wie o co chodzi. Turcy nie walczą z ISIS ale z Kurdami.
    W Turcji nie ma śladu demokracji, opozycja jest eliminowana, rownież fizycznie, ale ludzie w sumie popierają Erdogana, bo rzucił Europe na kolana.
    Jako chrześcijanie powinnismy pomagać wszystkim, ale naturalne jest ze przy braku środków pomaga sie najpierw "swoim", bo to jest najpraktyczniejsze, wie sie jak to robić.
    W liczbach bezwględnych najbardziej cierpią muzułmanie, ale niżej niż niewolnicy stoją Jazydzi, oni w ogole nie mają szans.
    Niewolnoctwo kobiet ogromny biznes.
    Liban powoli przestaje sobie radzić z falą uchodźców (a tam są ludzie którzy realnie uciekli przed zagrożeniem życia), grozi mu katastrofa humanitarna. Trzeba tam wspierać i pomagać, ta pomoc nieporównywalnie tańsza niż w Europie. Warto wspomóc Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej, Pokolenie, ale tez PAH (bo chociaz JO gada czasem jak potłuczonona, to PAH robi tam świetną robotę), tez kościół wspiera, lokalne parafie,
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.