Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poszukujemy MIESZKANIA/DOMU w okolicach Szkoły w Radości

Nu, chyba na początek na wynajem... Chcielibyśmy tak ze 4 pokoje przynajmniej. Dajcie znać jakbyście widzieli coś w tych okolicach (Wawer).

Komentarz

  • A Grochów? Widziałam, że ktoś koło mnie chce sprzedać czy wynająć, mogę zapisać numer.
  • Jakiej szkoly w radości?
  • Moje kumy maja dom w Falenicy do sprzedania, tam mieszkali z 9 dzieeci, ale dość duży piętrowy
  • za ile?
  • @asiao a co, masz zamiar dobić do 9tki ? :P
  • hehe nie..mysle o duzym pomieszczeniu dzwiekoszczelnym ...
  • Myślimy o wynajmie, nie mamy raczej możliwości wzięcia kredytu na ten moment.
  • upnę sobie :p
  • Szukamy. Co znajdę jakieś w miarę odpowiednie mieszkanie okazuje się już nieaktualne zanim zadzwonię albo zanim mąż dojedzie i sprawdzi.. Nie sądziłam że tak błyskawicznie może uciec tyle ofert na raz.

    Na razie tak szukamy bardziej Falenica, 4 pokoje na wynajem...jakieś mieszkanie z huśtawką choć pod blokiem, coś pomiędzy Mozaikową a Izbicką, ewentualnie Józefów.
  • Zapytaj w Falenicy na Żywokostowej 4, czy nie mają wolnego mieszkania na wynajem. Zapraszamy też do nas na wieś na rekonesans. Działki jeszcze tanie, ale wkrótce zdrożeją.
  • Nasz dom w okolicach falenickich będzie na sprzedaż za niecały rok. Dom idealny dla wielodzietniaków. Polecamy :). Szczegóły na priw.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.