Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dermatolog, alergolog Toruń - poszukuję

Dostaliśmy od pediatry skierowania dla synka lat 1.5. Do dermatologa bo znamie barwnikowe się powiększa i do alergologa bo sporo tych rzeczy w jedzeniu na które jest uczulony. No i jak w temacie wątka, zaczynam poszukiwać kogoś sensownego.

Komentarz

  • alergolog-dermatolog najslawniejsza i wspaniala to dr Nowak.. na nas nie zrobila dobrego wrazenia.. na oko stwierdzila u fa azs co jest raczej chybiona diagnoza i bardzo zapatrzona w siebie..ale dermatologiem chyba najgorszym nie jest.. natomiast z wziewnymi alergiami nie ma dobrej slawy.. jezdzimy do bydgoszczy do szpitala jurasza i zadowoleni jestesmy u dr los rycharskiej.. testy z krwi od razu na 20 wziewnych alergenow ...a ze wyszly pozytywne to juz pokarmowych nie robila..czego mi zal troche ale fa taki cyrk przy pobieraniu robi ze moze dobrze..jest na lekach ktore dzialaja.co jakis czas odstawiac probujemy zgodnie z zaleceniem ale roznie to wychodzi..glownym alergenem sa roztocza, ktore mam nadzieje- uda sie zniwelowac w nowym lokum.. moze wtedy da sie poodstawiac wszystko..

    ponoc lekarze sensowni alergo sa w dzieciecym szpitalu w toruniu w poradniach ale terminy tragiczne tj.ok1-2 lat..
  • Znaczy ta Nowak tak? To ja nie chce chyba:P Ja bym w sumie chciała z W na testy mieć skierowanie a juz w ogóle najchętniej jak by ktoś nas wszystkich rodzinnie skierowaniem obdarzył. Akurat w szpitalu dziecięcym jestem to zapytam. Dzieki:)
  • a co z parowkami bo nie wiem? znam ludzi z dziecmi azsowymi co bardzo ja chwala.. mysmy sie zdecydowali na te bydgoszcz bo terminy stosunkowo krotkie i testy od eazu z krwi i nie zydza ich..
  • edytowano czerwiec 2016
    Ja też się w końcu na Bydgoszcz zdecydowałam, dermatolog sierpień, alergolog grudzień,da się żyć. A co do parowej to AB trzeba zapytać
  • Edition spacje
  • ona jest taka dziwna wlasnie.. ja pamoetam ze bylam z fa tqka dwuletnia i z moja mama.. fa miala takie liszaje na.nadgarstkacj i podejrzenie.azs ktory pani potwierdzila.skwapliwie na pierwszu rzut oka.. i pouczala nas jak myc rece.. jak mowilismy ze tak myjemy to rzekla ze przeciez widzi ze nie tak (mama myla akurat przy niek fa po czyms tam) strasznie przemadrzala i innych ma za idiotow.. mojemu tacie kiedys powiedziala ze ma isc se dp dermatologa bo ona jest dermatologiem alergologiem :-)
  • Poszukuję dermatologa dziecięcgo w Warszawie wartego polecenia. Znacie kogoś?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.