Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Szukam niedrogiego miejsca, gdzie byłoby w miarę niedaleko do jeziorka i płasko

coby można było na rowerach pojeździć.

Możecie coś polecić?

Komentarz

• Dworek Diana Sząbruk k. Gietrzwaldu.

Byliśmy tam 3 czy 4 razy.
    My mieszkaliśmy akurat u właścicieli. Ale obok nich wybudował sie ich syn i ma dwa mini mieszkanka dla gości , po niższej cenie niż w "głównym domu".
    Przepięknie tam jest.
  • Http://www.dworkosily.pl
    Niedaleko Grajewa, Rajgrodu
  • http://www.dworekdiana.pl/?mobile=1

Na ich stronie nie ma oferty ich syna, trzeba byłoby ich zapytać o kontakt do niego. Możecie uargumentować tym ze u niego nie ma schodów a macie małe dzieci ;-)
  • Polecam:
    http://agro-tecza.pl/
    Byliśmy tam dwa razy pod namiotem. Jezioro czyste. Pole namiotowe kameralne. Są też domki, ale uch nie widziałam. Gospodarze mili. Nie ma gdzie wydawać pieniędzy. Do miasteczka jeździliśmy na rowerach po zakupy.
  • @annabe mieszkam w Sząbruku 5 rok i nigdy nie słyszałam o tym dworku :-)
    Aż się zainteresuję :-)
  • edytowano czerwiec 2016
    U nas są ścieżki rowerowe, ośrodki wczasowe, pole namiotowe.
  • @kika0 bo oni ukryci są ;-) Trzeba wjechać głębiej aż do jeziora. Jadąc z Gietrzwaldu mijasz kościół po prawej i przy szkole skręcasz w prawo. Potem trzeba skręcić w lewo przy takim starym krzyżu.
  • @Yukami gdzie dokładnie są te pola?
  • @annabe
    Już wczoraj na mapie na ich stronie sprawdziłam :-)
    Ja mieszkam na osiedlu pomiedzy agroturystyką U Franka, a internetowym sklepem zielarskim. Rzut beretem od nich :-)
  • Dziękuję za podpowiedzi :) Czy w którymś z tych miejsc jest wytyczona plaża dla dzieci?
  • @PawelK

Przeklejam z innego wątku

http://borytour.pl/index.php?route=product/product&product_id=78

Bory Tucholskie, wieś Bysławek (na lewo i w górę od Świecia).
    Blisko dwa (3?) jeziora (w Bysławiu - 2 km dalej - strzeżona plaża ze zjeżdżalniami dla dzieci), nieco dalej Zalew Koronowski. Tereny są fajne, jest co zwiedzać, gdzie chodzić na wycieczki, jeździć rowerami.

Ta agroturystyka z linka to wielki stary dom, łazienka na każde 2 pokoje (jakoś tak), wyposażona kuchnia, salon z długimi stołami, ogród, piaskownica. Za murem klasztor szarytek. Msze św. są rano i zazwyczaj po południu. Jeśli jest większa grupa, to dom jest do wyłącznej dyspozycji. Dobre ceny, fajny właściciel. Polecam.
  • mój rejon @PawełK :)
  • @Yucami a ile namiotów jest mniej więcej rozłożonych w sezonie? I całkowicie za darmo są te pola?
  • Skoro takie tłumy, to dla nas odpada :-/
  • Ciekawe czy jest jakiś spis unijnych pól namiotowych, tamte dla nas za daleko.
  • PS. do wpisu powyżej
    W ogrodzie można rozkładać namioty.
  • uJauJa
    edytowano lipiec 2016
    A ktoś coś jak w temacie ale województwa małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie lub śląskie?
  • My się rozkładamy na działce nad jeziorem u pewnej pani. Super miejsce też na Pojezierzu Drawskim. Koszty niewielkie, ale tylko wychodek i brak bieżącej wody.
  • Wiem, że w Nowym Sączu powstały jakieś zalewy za free, ale nie wiem czy z polem namiotowym.

@Bea chwal się chwal, to wbiję na kawę :)
  • a wpadaj
    kawę mam :P
    i nawet nakarmić Cię mogę
    i twą rodzinę
    i jeszcze sąsiadowi zabierzesz 8-}
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.