Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Play - świąteczny Holocaust cen

edytowano grudzień 2008 w Ogólna
image

image

image

Komentarz

  • Tu jeszcze wersje koncepcyjne:


    image

    Play. Noc Długich Noży. Tniemy wszystkie ceny.

    image

    W Play CZEKAją na Ciebie nowe, niższe ceny.
  • Koszmar, muszę zaprotestować pomimo, że nie mam komórki.
  • Maciek! Czy to Twoje dzieło moge dalej puścić w obieg w ramach "promocji" sieci PLAY?
  • @ Mona: Dlaczego moje? :cool: A mało to plików krąży po świecie? Bierz jak chcesz :wink:
  • A ja protestuje przeciwko Holocaustowi cen. Jak dla mnie istnieją granice prowokacji... Reszta ok.
    Dla jasności i mniej spostrzegawczych może na początek wkleić oryginalną reklamę Playa.

    Był taki moment, że wydawało mi się, że do publicznej świadomości zaczęły się przebijać jakieś obiektywne informacje dotyczące Che, było trochę artykułów itp, ale ta kampania PLAYa pokazuje, że chyba nic się nie zmieniło. Dla Europejczyków Che jest chyba poprostu zbyt odrealniony, jak cała Ameryka Południowa - gorzej jak podobnie odrealnieni stają się pobliscy geograficznie zbrodniarze komunistyczni.
  • >>gorzej jak podobnie odrealnieni stają się pobliscy geograficznie zbrodniarze komunistyczni. <<

    Bierut, Gomułka, Berman, Różański, Romkowski, Wolińska,Świetlik,Humer, Morel, Stefan Michnik,Brystygirowa,Jaruzelski, Piotrowski.............
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.