Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

laweta nam potrzebna i samochód

Poszukujemy kogoś kto nam przywiezie lawete dużą na landrowera. Tzn przyjedzie nią do nas i razem z moim mężem wróci do Polski. Oczywiście zapłacimy. I jeszcze szukam kogoś kto może nam wynająć na jakieś2 tygodnie samochód dziewiecioosobowy.

Komentarz

  • skad dokad?
  • Z Fryburga do Wrocławia albo do Krakowa.
  • Może mój mąż dojedzie do Bazylei.
  • O kurcze wspolczuje...
  • @Odrobinka ten samochód 9-osobowy w Polsce potrzebujesz?
    Mogę zapytać kolegę, który ściągnął laweta naszego Grand Espace'a i 9-osobowe auto też ma, ale nie wiem czy wakacyjnie nie użytkuje (też wielodzietny). Czy możesz orientacyjnie określić budżet (może być na priv)?
  • @jan_u potrzebujemy w Polsce samochodu.
    Budżet na wynajem czy na lawetę? Nie wiem ile to kosztuje. Jakies 300 frankow?
  • Napisz moze ile on by chcial.
  • @Odrobinka auto chcesz wynajac z wypozyczalni?
  • Jak tania wypozyczalnia to chetnie.
    Ale patrzylam na ceny w krakowie i 4 tysiące zlotych to troche za duzo dla nas.
    Teraz sie okazuje ze w pociagach nie ma miejsca. Wszystko porezerwowane.
  • laweta 4 tys?
  • za 9 os okolo 280zl
  • edytowano lipiec 2016
    Karola nie chce jechac na obóz. Maile znalazłam w spamie dzisiaj. Szkoda ze nie chce.
  • Laweta to ok 1400. Lawete mozna wynajac tylko chodzi o to zeby mojego meza tez wzieli na ta lawete. Tutaj to tragedia odnosnie cen. Samochodem boi sie jechac bo po 60 km poziom oleju mu spadl o dobry centymetr. Prawo jazdy C ma. Dlatego jakby ktos ta lawete przywiozl to mozna by bylo jechac. Ja mam problem inny bo nie wiem w jaki sposob dojade do Polski z dziecmi. Pociagi porezerwowane na maxa. Jedyna szansa ze autobus bedzie miec jeszcze miejsce. No na rekolekcje jedziemy to Czarny probuje nas zatrzymac.
  • edytowano lipiec 2016
    Gdzie znalezc w miare tania wypozyczalnie samochodow. Bo co szukam to wychodzi za dwa tygodnie ok 4 tys. To duzo. Za dziewiecioosobowe.
  • @Odrobinka ogladas ten link co podeslalem?
  • Czy jedzie 9 osob?
  • Nasza rodzina liczy osiem osob. Wszyscy chca pojechac do Polski na 17 lipca. Zepsul sie nam samochod i samochodem stad nie damy rady pojechac. Moj maz chce pojechac laweta z samochodem na niej do Polski a nas czyli zone i dzieci wyslac innym srodkiem transportu. Na miejscu w Polsce chcemy wynajac samochod dziewiecioosobowy a defendera oddac do warsztatu zeby go naprawili. Z laweta problem taki ze ktos do Szwajcarii musialby ja przywiezc i z moim mezem pojechac do Polski. Z nami problem taki ze pociagiem juz wiem ze nie dojedziemy, samolotem za drogo. Moze jeszcze autobus bedzie miec miejsca.
  • Link widzialam. Czegos takiego moj maz szuka zeby przewiezc samochod.
  • A moze wpierw busem przyjedziecie razem a maz potem obroci laweta i dolaczy do Was
  • Zobaczymy. Na razie swiatelko w tunelu jest jakies.
  • @Odrobinka co w temacie wyszlo?
  • Nie wiem bo moj maz pracuje i do domu dopiero dziś wroci.
  • zycze powodzenia w temacie
  • Jak wyszlo z laweta?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.