Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Oto próbka:
    24 min.
    Aha, ale skarpetki. Skarpetki Portugalczyków są w kolorze Wojowniczych Żółwi Ninja. Ale wojowniczo rozpędził się teraz Sissoko, niestety - nie, nie za wysoko, ale niecelnie, Cristiano wyprowadza kontrę na jednej nodze! Na serio! Ale z tej kontry chleba nie będzie.

45 min.
    Portugalczycy wrzucają na fantomowe ciało Cristiano, ale w tej pustce słyszelibyśmy głos z Litwy. Albo gwizdek sędziego, ostatni. W tej połowie, oczywiście.

97 min.
    Jaka ćma! jak nietoperz! Przeleciała przez narożnik ekranu, zatrzepotała skrzydłami i była niewątpliwie najciekawszym wydarzeniem ostatnich chwil tej dogrywki. Ale nie czas podziwiać ciem, gdy płonie finał Euro! Raczej spokojnym płomieniem i raczej na wolnym ogniu, ale teraz Eder przeprzewrotkował się przez Matuidiego, spadł na twarz, a sędzia pokazał Matuidiemu kartkę w kolorze żółtym jak jego trykot.
  • Isako - Portugalia strzelała pierwsza. Po czterech kolejkach bylo 4-3 bo blaszczykowski nie strzelil. Jak strzelili piątego karnego bylo wiadomo ze będzie najwyzej 5-4 i wtedy i tak wygrają wiec wtegy juz sie nie strzela tego ostatniego karnego