Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pokój dla odpowiedzialnej dziewczyny za darmo w Wilanowie

Może kogoś z Was zainteresuje ta oferta. Jest do dyspozycji darmowy pokój w Wilanowie w zamian za pomoc dziewczynie z MPD rano i wieczorem w czynnościach, z którymi sobie sama nie radzi, bo ma tylko jedną trochę sprawną rękę.

Komentarz

  • Tak pomyślałam o tych koleżankach. Ale zawsze warto sprawdzić.
  • Ale wiecie co, nie wiem czy to taka super oferta, bo jednak jest to codzienny obowiązek - 2 x dziennie po 2 godziny i to zarówno rano jak i wieczorem. A co jak np. lokator będzie chciał wyjechać na Święta, na długi weekend, wakacje itp. czy choćby nawet wyjść na cały wieczór poudzielać się towarzysko i wrócić o 2 w nocy... Mogą być zgrzyty.
  • Ale cala zaplata jest miejsce do mieszkania? Bo tak zrozumialam. Czyli pol etatu, bez wolnego w Swieta, wakacje, bez urlopu za ok. 1000zl? Hm.
  • @E.milia - nie wiem, jakie dokładnie są warunki, czy faktycznie bez wolnego w Święta, czy weekendy. Dziewczyna mówi, że chodzi o godzinę pomocy rano i godzinę wieczorem - to wychodzi 1/4 etatu, chyba, że dochodzą weekendy. Nie mam też pojęcia, jaki jest standard tego pokoju. Znajoma przekazała mi takie ogłoszenie swojej znajomej, a ja tylko podaję dalej. Po więcej szczegółów trzeba by się zgłosić do autorki ogłoszenia.
  • edytowano lipiec 2016
    myślę, że dla kogoś, kto nie ma pieniędzy to jest przewspaniała oferta
    tym bardziej, że można przy okazji bardzo komuś w życiu pomóc

    choć oczywiście nie każdy się do tego nadaje tudzież chce nadawać
  • Myślę sobie, że ważne też, żeby dwie dziewczyny zwyczajnie się polubiły. Wtedy poranne i wieczorne obowiązki mogą być całkiem przyjemną okazją do pogawędki na różne tematy z osobą, którą miło się spędza czas.
  • Jasne. Ja zrozumialam, ze chodzi o 2h rano i wieczorem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.