Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Konto bankowe - internetowe

2»

Komentarz

  • Uwaga na Alior Bank i Usługi Bankowe (dawny Alior). Póxno księgują transakcje (co jest niekorzystne bardzo), a jak na czas nie wpłacisz pieniędzy (juz nie pamiętam jaki), to przysyłają do domu pismo ponaglające. Koszt pisma - kiedyś 38 zł czy coś koło tego. A Usługi Bankowe - wprowadził tylko 3 wypłaty miesięcznie z bankomatu, każda kolejna kosztuje 6 zł.
  • @nowa zdecydowalas sie juz?
  • mbanku nie polecam, miałam przez wiele lat konto i niedługo zamknę. Opłaty, prowizje, śmieszne oprocentowanie lokat. Nie było ostatnio jakiejś afery, że mbank trzymał część danych o ruchu na koncie u Gemiusa?
  • malagala powiedział(a):
    mbanku nie polecam, miałam przez wiele lat konto i niedługo zamknę. Opłaty, prowizje, śmieszne oprocentowanie lokat. Nie było ostatnio jakiejś afery, że mbank trzymał część danych o ruchu na koncie u Gemiusa?
    https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/masz-konto-w-mbanku-na-serwery-gemiusa-moglo-trafic-saldo-twojego-rachunku/
    Podziękowali 1malagala
  • To całkiem jestem zadowolona z mojego millenium. Mamy jedno wspólne konto i żeby mieć wszystkie wypłaty, przelewy, prowadzenie rachunku itp. za free, muszę mieć w poprzednim miesiącu 1000zl wpływów i jedna transakcje bezgotówkową. Oprócz tego płacimy 3zl za ubezpieczenie karty i to wszystko. (Z tego mozna zrezygnować)) To jednak nie będe narzekać ;)
  • Ania D. powiedział(a):
    Uwaga na Alior Bank i Usługi Bankowe (dawny Alior). Póxno księgują transakcje (co jest niekorzystne bardzo), a jak na czas nie wpłacisz pieniędzy (juz nie pamiętam jaki), to przysyłają do domu pismo ponaglające. Koszt pisma - kiedyś 38 zł czy coś koło tego. A Usługi Bankowe - wprowadził tylko 3 wypłaty miesięcznie z bankomatu, każda kolejna kosztuje 6 zł.
    A my właśnie od kilku miesięcy w Aliorze.
    Przenieśliśmy się z PKO.SA, bo koszty prowadzenia rachunku, wypłat z bankomatu itp straszne.
    W Alior mamy przez 5 lat wszystko bezpłatnie. Wypłaty ze wszystkich bankomatów, także na swiecie, przelewy itp.
    Księgują faktycznie póxno, ale od razu jest blokada wydanych środków, wiec stan konta jest znany. Choć bankowosc internetowa w dawnym banku była o niebo lepsza-błyskawiczne księgowanie, przejrzystość wizualna, prosty panel obsługi
    Podejrzewam, ze teraz większosc banków na start daje takie bonusy, potem za wszystko się płaci.
    Ale zawsze można po tych 5 latach przenieść się do tego, który znowu na start i na kilka lat da te bonusy

  • @kociara ale internetowe?
  • tryk powiedział(a):
    @kociara ale internetowe?
    No normalne konto bankowe, z dostępem do bankowości elektronicznej
  • A bankowe.ale czasami sa rozne
  • Dorotak powiedział(a):
    To całkiem jestem zadowolona z mojego millenium. Mamy jedno wspólne konto i żeby mieć wszystkie wypłaty, przelewy, prowadzenie rachunku itp. za free, muszę mieć w poprzednim miesiącu 1000zl wpływów i jedna transakcje bezgotówkową. Oprócz tego płacimy 3zl za ubezpieczenie karty i to wszystko. (Z tego mozna zrezygnować)) To jednak nie będe narzekać ;)
    My też, jedno wspólne w Millenium, jest ok.
  • edytowano kwiecień 2017
    Pko

    żadnych żydowskich ani innych cudzoziemskich lichwiarskich instytucji
  • Bos.pko.alior.
  • @nowa uwazaj na dodatkowe ubezpieczenia i prezenty.stopy procentowe sa na minusie w/g eu banku
    Podziękowali 1nowa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.