Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pierwsza Róża za Mężów św. Rity

11214161718

Komentarz

  • lipiec 2021

    Tajemnice Radosne

    1. @Nika76 - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Adela - nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @agnodike5 - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @blaekie - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @lome - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @elżunia - o łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @dudus - o uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @awia - o łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @skatarzyna - o siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @basja - o łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @aneczka08 - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @joanna36 - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @zuzapola - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @kasia24 - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @agnieszka82- O uwolnienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @olesia - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @celinka- o kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @anulaczarnula - O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. Aneta T. od @Aneczka08 - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.

    5. @ka.tka.- dziękczynna za wszystkich naszych mężów.



    Proszę o obowiązkowe potwierdzenie obecności w róży.


  • +++
    Podziękowali 1Basja
  • Jestem 
    Podziękowali 1Basja
  • Zgłaszam się
    Podziękowali 1Basja
  • Ja też jestem
    Podziękowali 1Basja
  • Jestem. 
    Podziękowali 1Basja
  • podbiję, bo wiele osób mi nie odpowiedziało.
    Podziękowali 1Elżunia
  • Przepraszam, jestem i modlę się. Rzadko tutaj bywam
    Podziękowali 1Basja
  • +++
    Podziękowali 1Basja
  • Sierpień +
    Podziękowali 2Skatarzyna Basja

  • SIERPIEŃ 2021

    Tajemnice Radosne

    I Radosna O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych. @ka.tka.
    II Radosna Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami. @Nika76
    III Radosna O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela. @Adela
    IV Radosna O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji. @Agnodike5
    V Radosna O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji. @Blaekie
    Tajemnice Światła
    I Światła O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów. @Lome
    II Światła O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów. @elżunia
    III Światła O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów. @duduś
    IV Światła O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi. @awia
    V Światła O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół. @skatarzyna
    Tajemnice Bolesne
    I Bolesna O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów. @basja
    II Bolesna O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach. @Aneczka08
    III Bolesna O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów. @joanna36
    IV Bolesna O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami. @Zuzapola
    V Bolesna O uwolnienie naszych mężów od niszczącego ich lęku. @kasia24
    Tajemnice Chwalebne
    I Chwalebna O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania. @Agnieszka82
    II Chwalebna O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami. @olesia
    III Chwalebna O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów. @celinka
    IV Chwalebna O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu. @anulaczarnula
    V Chwalebna dziękczynna za wszystkich naszych mężów. Aneta T.

    Podziękowali 4Olesia celinka Adela Elżunia
  • edytowano wrzesień 2021
    @Basja jak tam nasz wrzesień? :)
    Podziękowali 1Basja
  • +
    Podziękowali 1Basja
  • @basja przepraszam, może do mnie coś nie dotarło. Czy Róża funkcjonuje?
    Podziękowali 1Basja
  • +
    Podziękowali 1Basja
  • +
    Podziękowali 1Basja
  • +
    Podziękowali 1Basja
  • Tajemnice Radosne
    I Radosna O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych. Aneta T.
    II Radosna Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami. @ka.tka.
    III Radosna O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela. @Nika76
    IV Radosna O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji. @Adela
    V Radosna O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji. @Agnodike5
    Tajemnice Światła
    I Światła O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów. @Blaekie
    II Światła O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów. @Lome
    III Światła O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów. @elżunia
    IV Światła O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi. @Aneczka08
    V Światła O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół. @awia
    Tajemnice Bolesne
    I Bolesna O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów. @skatarzyna
    II Bolesna O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach. @basja
    III Bolesna O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów. @duduś
    IV Bolesna O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami. @joanna36
    V Bolesna O uwolnienie naszych mężów od niszczącego ich lęku. @Zuzapola
    Tajemnice Chwalebne
    I Chwalebna O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania. @kasia24
    II Chwalebna O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami. @Agnieszka82
    III Chwalebna O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów. @olesia
    IV Chwalebna O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu. @celinka
    V Chwalebna dziękczynna za wszystkich naszych mężów. @anulaczarnula

  • Tajemnice Radosne 1.10.2021
    I Radosna O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych. @anulaczarnula
    II Radosna Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami. Aneta T.
    III Radosna O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela. @ka.tka.
    IV Radosna O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji. @Nika76
    V Radosna O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji. @Adela
    Tajemnice Światła
    I Światła O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów. @Agnodike5
    II Światła O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów. @Blaekie
    III Światła O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów. @Lome
    IV Światła O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi. @elżunia
    V Światła O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół. @Aneczka08
    Tajemnice Bolesne
    I Bolesna O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów. @awia
    II Bolesna O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach. @skatarzyna
    III Bolesna O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów. @basja
    IV Bolesna O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami. @duduś
    V Bolesna O uwolnienie naszych mężów od niszczącego ich lęku. @joanna36
    Tajemnice Chwalebne
    I Chwalebna O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania. @Zuzapola
    II Chwalebna O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami. @kasia24
    III Chwalebna O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów. @Agnieszka82
    IV Chwalebna O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu. @olesia
    V Chwalebna dziękczynna za wszystkich naszych mężów. @celinka

  • +
    Podziękowali 1Basja
  • Ja w listopadzie jeszcze się pomodlę, ale proszę o znalezienie kogoś na moje miejsce.
    Podziękowali 1Basja
  • Tajemnice Radosne 1.11.2021
    I Radosna O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych. @celinka
    II Radosna Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami. @anulaczarnula
    III Radosna O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela. Aneta T.
    IV Radosna O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji. @ka.tka.
    V Radosna O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji. @Nika76
    Tajemnice Światła
    I Światła O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów. @Adela
    II Światła O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów. @Agnodike5
    III Światła O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów. @Blaekie
    IV Światła O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi. @Lome
    V Światła O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół. @elżunia
    Tajemnice Bolesne
    I Bolesna O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów. @Aneczka08
    II Bolesna O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach. @awia
    III Bolesna O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów. @skatarzyna
    IV Bolesna O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami. @basja
    V Bolesna O uwolnienie naszych mężów od niszczącego ich lęku. @duduś
    Tajemnice Chwalebne
    I Chwalebna O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania. @joanna36
    II Chwalebna O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami. @Zuzapola
    III Chwalebna O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów. @kasia24
    IV Chwalebna O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu. @Agnieszka82
    V Chwalebna dziękczynna za wszystkich naszych mężów. @olesia

  • Szukam jednej osoby do róży za mężów. Kto chętny? :)
  • +
    Podziękowali 1Basja
  • +
    Podziękowali 1Basja
  • +++
    Podziękowali 1Basja
  • +
    Podziękowali 1Basja
  • +
    Podziękowali 1Basja
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.