Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pierwsza Róża za Mężów św. Rity

13468918

Komentarz

  • Jestem +
  • SIERPIEŃ 2018

    Tajemnice Radosne
    1. @Olesia ; - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @celinka; - nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Skatarzyna ;- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Sylwunia ;- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @mama83  ;- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @Nika76  ; - o łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Kerima ; - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @agnodike5 ; - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @blaekie ;- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Lome ;- o łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @elżunia;- O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @aga---p ;- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @groszek ; - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @anulaczarnula ; - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Basja ;- O uwolnienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @Agnieszka82 ;- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Joanna36 ;- o kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Zuzapola ;- O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @kasia24 ; - O przemianę serc żon, aby stawały się dlaswoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Aneczka08  - dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    Proszę wszystkie Panie o potwierdzenie uczestnictwa - podziękować albo napisać :)
  • Ja teraz potwierdzam, na wakacjach byłam i nie widziałam prośby.
    Podziękowali 1Basja
  • PAŹDZIERNIK 2018

    Tajemnice Radosne
    1. @kasia24 ; - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Aneczka08 ; - nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Olesia ;- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @celinka ;- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Skatarzyna ;- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @Sylwunia ; - o łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @mama83 ; - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @Nika76 ; - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Kerima ;- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @agnodike5 ;- o łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @blaekie ;- O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Lome ;- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @elżunia - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @aga---p ; - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @groszek ;- O uwolnienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @anulaczarnula ;- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Basja ;- o kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Agnieszka82 ;- O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @Joanna36 ; - O przemianę serc żon, aby stawały się dlaswoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Zuzapola ; - dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • Up zmiana
    Podziękowali 1Basja
  • +
    Podziękowali 1Basja
  • Jestem +
    Podziękowali 1Basja
  • +
    Podziękowali 1Basja
  • Dziewczyny, ja rezygnuje. Mam nadzieję że ktoś się szybko znajdzie na moje miejsce.
    Podziękowali 1Basja
  • GRUDZIEŃ 2018

    Tajemnice Radosne
    1. @Joanna36 ; - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Zuzapola ; - nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @kasia24 ;- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Aneczka08 ;- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Olesia ;- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @celinka  - o łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Skatarzyna - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @Sylwunia ; - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Ka.tka. - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Nika76 ;- o łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @Kerima - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @agnodike5 - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @blaekie  - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Lome  - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @elżunia;- O uwolnienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @aga---p ;- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @groszek ;- o kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @anulaczarnula ;- O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @Basja ; - O przemianę serc żon, aby stawały się dlaswoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Agnieszka82  - dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • Mam pytanie, dołączyłam w grudniu i nie wiem jak teraz się zmieniają tajemnice. Od 01.01.2019? Podpowiecie proszę.. 
    Podziękowali 1Basja
  • Tak
    Podziękowali 2Basja Ka.tka.
  • +
    Podziękowali 1Basja
  • +++
    Podziękowali 1Basja
  • +
    Podziękowali 1Basja
  • Zaraz zrobię rozpis na nowy miesiąc @Ka.tka. na
    Podziękowali 1Ka.tka.
  • Basja dziękuję, odmówiłam 5. światła
    Podziękowali 1Basja
  • STYCZEŃ 2019

    Tajemnice Radosne
    1. @Agnieszka82  - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Joanna36  - nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Zuzapola ;- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @kasia24 ;- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Aneczka08 - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @Olesia  - o łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @celinka - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @Skatarzyna ; - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Sylwunia - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Ka.tka. - o łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @Nika76 - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Kerima - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @agnodike5  - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @blaekie  - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Lome ;- O uwolnienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @elżunia- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @aga---p - o kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @groszek ;- O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @anulaczarnula ; - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Basja ; - dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • amen!
    Podziękowali 1Basja
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.