Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poszukiwany nocleg w Warszawie od 13 do 15 sierpnia dla rodzinny 2+4

planujemy zwiedzać Warszawę, w planach Kopernik i inne Zamki i muzea :p
ale gdzie nie zadzwonię tam wszystko zajęte, może ktoś podpowie gdzie można "głowę schronić"
:)

Komentarz

  • opcja pod namiot wchodzi w grę? :)
  • tegoroczna pogoda skutecznie nas wystraszyła przed biwakowaniem :* ale dzięki <3
  • a mieszkanko 16m2?  ;)
    Może brata zdołam przekonać żeby Wam odnajął :D (za to blisko zoo i metra)

  • Up
    A młodzież jak duża?
  • Mlodziez mala, 8, 7, 4 i 1. @Haku pogadam z mezem. A to po drugiej stronie wisly niz Kopernik? Myslalam o rowerach miejskich, mam przyczepke rowerowa, czy to sie da jakos polaczy? Czy da sie przyczepic do miejskiego roweru przyczepke rowerowa? Jak funkcjonuja te rowery miejskie? Nie brakuje ich tam? Sa popularne?
  • Brat mówi, że zjeżdżają do niego ludzie, radzi szukać:

    oki doki hostel

    albo lepiej Castle inn

    U mnie tylko (bemowo) opcja pod namiot



  • tak naprawdę dałoby Was radę upchać w małym pokoju - mamy piętrusa 3osobowego, ale Wy byście musieli jakoś na ziemi w warunkach mega spartańskich, ale warunki by były kiepskie
     
  • @Elunia oba miejsca obdzwonilam juz :p @Haku dziekuje za otwarte serce ;) Co sadzicie o Agrykoli?
  • Moje 15 m2 na Bielanach jest wolne @milamama nocowala, zmieszczą się?
  • Powinni, nas było 2+3 ale dzieci starsze. Trzeba mieć dmuchany materac albo Karimaty. Super połączenie, do metra 3 minuty :)
  • To jakbyście chcieli zapraszam na pv dzisiaj lub jutro, bo w środę jedziemy dalej.
  • Dzieki bardz. Agrykola nas przygarnela :*
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.