Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kraków-pokój, stancja dla studentki szukam

2»

Komentarz

  • a od kiedy trzeba wybierac uczelnie najblizsza? ja gitare z torunia we wroclawiu studiowalam..
  • edytowano wrzesień 2016
    A kto mówi, że trzeba? Napisałem tylko, że to ciekawe :)
  • A u mnie w pracy na 30 nowych nauczycieli 20 to pedagodzy wczesnoszkolni albo terapeuci. Także, ten tego, nie ma reguł. 
  • Joanna i Bronisław powiedział(a):
    A swoją drogą, to ciekawe, że z Torunia najbliższe studia pedagogiczne są w Krakowie.
    My z Krakowa i jedna z moich córek mówi, że gdyby miała zainteresowania humanistyczne to tylko studiowałaby w WSKSiM w Toruniu, nigdzie indziej! 
  • WSKSiM wypada słabo w rankingach (a przynajmniej wypdała, kiedy sprawdzałam jakieś pół roku temu), więc Kraków wydaje się być dużo lepszą opcją :)
    Podobno bardzo fajnie jest też na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie

    @babka4 powodzenia dla córki, studia to taki fajny czas :)
  • Sama pedagogika wczesnoszkolna, bo u nas 15 klas drugich, po 10 pierwszych i trzecich. Taka sobie podstawówka  :D. Przedmiotowcy pracują w 4-6 tylko.
  • @babka4 ;
    Cieszę się, że dziewczynie udało się znaleźć pokój i że rozpoczyna studia, nowy etap w życiu, no i pomieszka w Krakowie.

    Gratulacje.
    Podziękowali 3madzikg babka4 mamababcia
  • w Toruniu nie było takiego podwójnego kierunku blizej to Gdańsk był
    brała pod uwagę również Wrocław
    ale tam 300 chętnych na 50 miejsc i nie udało się choć było blisko
    nawet egzaminy wstępne były

    Kraków piękny

    córa ma zamiar co miesiąc do domu przyjeżdżać - prowadzic zbiórki harcerskie drużyny :)
  • Niech założy drużynę w Krakowie :) Chętne się znajdą...
  • Drużyny harcerskie w Krakowie są. Ale Wędrowniczki Mamy Róży... Gdyby chciała zakładać byłoby super!

  • a jest i młodsza na tym zdjęciu
    pierwsza z prawej blondyneczka klęcząca :blush: 
    Podziękowali 1Joannna
  • Wszyscy, których znam, mówią, że nie warto było na studiach ciągnąć życia i zobowiązań sprzed studiów (w przypadku zmiany miejsca zamieszkania). To jest kawał zycia, jak ktos się decyduje na przeprowadzkę, warto sie w nowym miejscu zaaklimatyzowac, od razu próbować poznać wartościowych ludzi itd.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.