Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Drzwi drewniane wewnętrzne przez internet?

Kupował ktoś drzwi drewniane (sosna? dąb?) przez neta? Gotowe, w sensie lakierowane (lepiej), albo surowe do samodzielnego wykończenia (lepiej nie)? Możecie coś doradzić, względnie odradzić?

Komentarz

  • Przez Internet nie, ale kupowaliśmy w obi sosnowe nielakierowane , najtańsze były i sami lakierowaliśmy na ciemny brąz i są super. Narazie 5 lat je mamy i wszystko z nimi ok.
  • @maliwiju dzięki. Pamietasz producenta? Bo w obi chyba dwu różnych mieli. Trochę się boję marketowych. Ale skoro piszesz, ze ok... Macie sęczne czy bezsęczne?
    Z drugiej strony wolałabym polakierowane kupić, bo tak to nie wiem za ile lat je wyszlifujemy i polakierujemy... ;-)
  • Nie pamiętam niestety firmy, chyba są bez sęków.
    Z tego co mi się tylko kojarzy to jedyny problem był z nimi taki, że trochę leżały zanim je zainstalowaliśmy i lekko się odkształciły bo drewno pracuje, ale po osadzeniu w futrynie zamkneli je na siłe i nie otwieraliśmy przez jakiś tydzień i się dopasowały.

  • W Obi z drewnianych sa firm Radex i Kornik. Ktoreś z nich macie @maliwiju?
    A ktoś kupował malowane drewniane? W marketach chyba nie ma takiej opcji...
  • Chyba Kornik, na pewno z kornika zamawialiśmy futryny i te opaski ale chyba bezpośrednio od nich nie przez obi.
  • Dzięki. Z tego co pamiętam, Korniki ładnie wygladały ale bałam się, że te wystawione zawsze lepiej wygladają od tych które faktycznie są do kupienia.
  • Jak wróce do domu to zrobie fotkę tych naszych ( mamy 10 sztuk) i ci podeśle tylko podaj na priv nr to najszybciej będzie mmsem
  • Priv piszę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.