Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pijawki - leczenie żylaków

2»

Komentarz


  • mamlu powiedział(a):
    Czyli warto już nosić takie podkolanówki/rajstopy kiedy nie ma jeszcze objawów? Muszę się zainteresować tematem.
    Pierwszym objawem jest ból nóg, zanim pojawią się WIDOCZNE żylaki. Jeżeli bolą Cię nogi, a masz skłonności genetyczne, to zacznij nosić podkolanówki. Na początek chyba wystarczy I stopień kompresji.
  • Ciekawy temat, nigdy nie słyszałam o leczeniu żylaków pijawkami. Za miesiąc mam termin do chirurga naczyniowego- zobaczę co on mi powie. Operacja wiem, że nie jest dobra na pewno jeśli nie skończyło się rodzić. Moja mama miała operacje na żylaki i po kolejnych ciążach strasznie się jej pogorszyło.
    A chodzenie po schodach... zawsze myślałam, że szkodzą na żylaki  :/
  • "A chodzenie po schodach... zawsze myślałam, że szkodzą na żylaki"

    --------------
    Na żylaki szkodzi stanie.
    Podziękowali 3Nika76 Anna78 mamasara
  • Siedzenie też nie służy.
    Podziękowali 2Nika76 Aniela
  • Ciekawe o żylakach


  • edytowano wrzesień 2017
    "Ż" jak żylaki

  • Ostatnio bardzo zainteresowała mnie hirudoterapia. Moja znajoma, chora na cukrzycę, po kilku "przystawieniach" zaobserwowała poprawę, lepsze samopoczucie fizyczne i psychiczne. Ma ktoś z Was jakieś doświadczenia?

  • Na razie doświadczenie teoretyczne mam. Przystawiałam sobie pijawki w zeszłym roku, ale tak na próbę, tzn. nie miałam szczególnej potrzeby. Miały mi poprawić samopoczucie :), może poprawiły. :) Gdyby była jakas szczególna potrzeba, skorzystam z pewnością z pijawek i innym będę polecać.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.