Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

alarm..poszukiwany kroliczek

http://img.szafka.pl/ubrania/0/001310672/1384529125/przytulanka-babydream-z-rossman.jpg

niezbedny Tosi do zasypiania szczegolnie w przedszkolu...zgubil sie dzis w drodze do domu z dziadkiem z przedszkola... ktos moze posiada?

«1

Komentarz

  • nie do tego jeszcze nie dojrzalam...najpierw trojaczki
  • Jak masz fb to mozesz oglosic, znajomi znajomych itp, moze Wasz sie znajdzie. Nie posiadam takowego niestety.
  • Mam, ale zielonego 
  • ja tez nie mam...fb...podobne jakies zwierze dostala od dziadka i niby je teraz kocha..ale obawiam sie troche jutrzejszych lezaczkow
  • podbije jeszcze raz
  • @MAFJa, jeszcze raz oferuje zielonego:) rozumiem, że odpada w przedbiegach? 
  • odpada.. ale dzieki.. :-) taka mala kurcze rzecz
  • Popatrzę u znajomych niemowlakow:)
    Podziękowali 1MAFJa
  • dzis tosia podziebiona i u dentysty wiec lezakowania nie bedzie.. :-) ciekawa jestem co u tego dentysty.. to pierwszy raz.
  • i dentysty plastelinka w piatce i na dwojke za tydzien. dyplom nagrody i bileta do cyrku ;-) .. gorzej ze nie chce isc do przedszkola.. i nie wiem czy to bez zwiazku z kroliczkiem :-(
    Podziękowali 1madzikg
  • Mafja ja się gryze od wczoraj bo koedys mieliśmy takiego. Szukalam juz wszędzie i nie mogę znaleźć. Moze można by bylo napisać do Rossman czy gdzies nie maja?
    Podziękowali 1MAFJa
  • ehh.. ne wiem.. rossman widze ze ma tego typu zabawki.. ale czy ten wzor to nie wiem bo na necie tylko przykladowy wzor dali.. obawiam sie ze w niemczech by trza szukac czy gdzie tam jest tego siedziba.. dzis napisalam jeszcze do mamy uczennicy z przysieka gdzie rzeczony Pan krolik zaginal.. i przetrzaslam wszystkie zestawy zabawek na allegro.. no przezyje jakos ta tosia tak czy inaczej.. ale ja oczywiscie chccialabym oszczedzic stresu zarowno malej jak i mezowi..
  • dzieki Ojejuju.. moze by to pomoglo Tosi troche..u nas w zadnym rossmanie nie ma.. w tym polo w tym przysieku nie ma tylko jakas inna zabawke co ktos zgubil maja.. wysmazylam ogloszenie w kolorze jak mi ktos druknie to moze jakby sie powiesilo i ktos miejscowy wzial toby oddal. gorzej ze to przy samej wylotowce na bydgoszcz..
  • W naszym rossmanie tez nie ma,różne zwierzaki są,ale króliczka brak :(
    Podziękowali 1MAFJa
  • Bede jutro chyba w rossmanie to zerknę.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Ja tez jutro się przejdę. Jak będzie to kupować rozumiem?
    Podziękowali 1MAFJa
  • kupowac :-) dzieki.
  • też sprawdzę w swoim

    Podziękowali 1MAFJa
  • @MAFJa niemowlęce ciuchy 50cm zbierasz jeszcze? W ciucheksie bywają wcześniakowe body i śpiochy - jakby co kupowac czy masz pod korek?
    Podziękowali 1MAFJa
  • Haku nie wiem bo mi juz tu przynosza konkrety.. a co tam w domu to nie mam pewnosci.. kupowac to chyba nie.. szczegolnie ze jak jeszcze troche posiedza to wyrosna.. nie wiem sama..
  • @MAFJa bede dzis w dosc duzym rossmanie, sprawdze kroliczki, tylko jak mozesz, to podaj mi prosze tel na priv, to jak bedzie to sie odezwe czy juz ktos nie kupil.
  • Mafija ja tez ten numer poprosze bo mi net w telefonie siadl
  • Dziewczyny,a te króliczki to nie ze starej linii sa? 
    Metraż chyba takie misie sprzedają 'na szmatce' 
  • ja sie obawiam ze ze starej
  • Niestety dzis nie bylo, ale krece sie po wielu rossmanach, bede patrzyla.
    Podziękowali 1MAFJa
  • ok dzieki.. mysle ze juz powoli sie sprawa rozmywa...jak ktos znajdzie to fajno.jak nie- bez dramatu
  • W Myszkowie nie ma. 
    Podziękowali 1MAFJa
  • W Gdańsku tez nie ma
    Podziękowali 1MAFJa
  • Nie o to chodzi by złowić króliczka. Ale by gonić go... :)




    Tak mi się skojarzyło...


  • @Malgorzata32 mi tak samo :D i tez byłam dzis w Rossmanie i szukalam :D
    Podziękowali 1MAFJa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.