Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

malz moj biegnie i roluje raka.

edytowano wrzesień 2016 w Pomagajmy sobie
kochani!
w najblizsza niedziele biegna w Warszawie maratonczycy, a to - oprocz niezlej zabawy dla biegnacych i consortes i bolu glowy dla Warszawiakow z powodu pozamykania ulic - od niedawna takze okazja do zebrania pieniedzy na szczytny cel. 
My zbieramy na rak'n'roll, bo robia dobre rzeczy (czasem w troche zaskakujacej formie). Wspolpracowal z nimi S.P. ks. Kaczkowski i to wlasnie on skierowal nas do fundacji kiedy szukalismy pomocy dla mojego meza S.P. Mamy (zmarla w lutym tego roku). 
Takze tego, wiem, ze jest wrzesien, i ze juz nieduzo czasu, ale zbieralam sie z tym postem zbyt dlugo i moze jeszcze ktos zechce pomoc. Malz obiecal, ze jesli zbierze 10000, to pobiegnie ultramaraton w Kaliszu (100 km) - jest jeszcze jakas szansa zeby go do tego namowic (bez zbytnich tortur, juz dwa razy przebiegl pare kilo temu).

https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/charity/1838  tu mozna wplacac, a jakby ktos sie chcial z nami zobaczyc, to zapraszamy na mete (mozna nas szukac pod koniec stawki, przez mete bedzie biegl z czworka dzieci:)

https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/charity/1838 


Komentarz

  • A masz to tez na fejsie, to bym udostępniłam. Na 34 km będziemy na pewno, a i ogolnie kibicujemy:). A rak'n'rolla znamy, robią sierpnia robotę. A pomysły maja fantastyczne ;). (Jedziemy dla jaj, tour the Pologne na Wigry 3 i zbieranie na leczeni raka jąder i wiele innych).
  • @quoda brawo dla męża!
  • Melduję, że przebiegł. Tempo zabójcze, ale nie był ostatni. Zresztą całą trasę biegł ze swoim przyjacielem, a na końcu dołączyły dzieciaki. W przyszłym roku lepiej się weźmiemy za promocję zbierania kasy, no i jeśli coś potrenuje (bo w tym roku to wyszedł biegać może z 5 razy), to i czas poprawi. 




    zebralismy 2577.50zł. 
  • No proszę Cię,  gratuluję.  Nie o to chodzi by złapać króliczka, ale żeby go gonić.  Dobrzy z Was ludzie są. 
    Podziękowali 1quoda
  • Jakby jednak Kalisz,  to przyniosę kanapki i herbatkę :-D 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.