Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Globalne Ocieplenie a może (ocipienie?)

edytowano grudzień 2008 w Ogólna
Coś tu śmierdzi i ktoś za to zapłaci.
Oby nie powtórzyła się historia z cenami żywności.
Jacyś pseudo ekolodzy wrzeszczą o globalnym ociepleniu .
Przeczytałem dwa artykuły z Gościa Niedzielnego i muszę powiedzieć że gdybym ich nie przeczytał to tak samo bym wrzeszczał ale teraz mam poważne wątpliwości.

Piotr.

Komentarz

  • Mozecie podeslac jakis link?
  • Słuchajcie też Radia Maryja, tam o tym mówi się bardzo często, i to od dawna.
  • Prawda jest taka, że 95% dwutlenku węgla w atmosferze pochodzi z mórz i oceanów
  • Jak to było w raporcie Polityki: 3-krotnie wzrosła emisja ze strony człowieka, co spowodowało wzrost o 4%...
  • Ja bym chciała powtórkę. Dzieci przynajmniej nie chorowały... I na sanki można było wyjść :clap:
  • O efekcie cieplarnianym gada sie w Polsce od kilkunastu lat? Po co teraz takie halo wokół tego? Zależy mediom na odwróceniu uwagi od czegoś bardziej istotnego?

    P
  • Zgadłeś. Rząd Donalda Tuska został zastąpiony przez rosyjskie cyborgi udające ludzi (dlatego Donaldowi wypadają włosy, bo są sztuczne). Chodzi o to, aby społeczeństwo tego nie spostrzegło.

    :crazy:
  • potrzebujemy raczej ocieplenia gospodarczego bo do arktycznych warunków prowadzenia biznesu przyzwyczaił nas pewien ekonomista z tytułem profesora swego czasu należący do pewnej zbrodniczej organizacji PZPR
  • Łukasz, widzę, że nowe źródełko odkryłeś. :wink:
  • Podążałem śladem profili na pewnym portalu. :wink:
  • A co to za seksizm, dlaczego nie okreslenie z uzyciem potocznej nazwy meskiego narzadu? No co jest, Maciek marzy o zostaniu poloznym, a tu co, gdzie rownouprawnienie?:tongue:
  • [cite] AgaM:[/cite]A co to za seksizm, dlaczego nie okreslenie z uzyciem potocznej nazwy meskiego narzadu? No co jest, Maciek marzy o zostaniu poloznym, a tu co, gdzie rownouprawnienie?:tongue:

    bo od ocieplenia można tylko oci...itd a och... ma inne przyczyny i objawy to bardziej od polityki można och...
  • [cite] AgaM:[/cite]Maciek marzy o zostaniu poloznym
    A AgaM o zostaniu moją pacjentką.

    :rainbow:
  • A w Wielkiej Brytanii przez śnieg zaczęli jeździć prawą stroną :tooth:
  • W Radiu Maryja to akurat z tym różnie bywało. Słuchałem audycji, w której występował jakiś inżynier z USA i referował (na poważnie) książkę Ala Gore'a. Jakoś nie mogę tej audycji znaleźć w archiwum radia (kiedyś na pewno była), ale może mam gdzieś na dysku ;)
  • edytowano marzec 2022
    Globalne ocieplenie w Pensylwanii 28 marca 2022

  • Naprawdę są jeszcze ludzie, którzy wierzą w ocieplenie klimatu ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.