Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

przytulamy.... - zadanie na Adwent :)

2»

Komentarz

  • @mamaw nie ma kwoty nie ma obowiązku prezentu jest zobowiazanie modlitewne 
    Prezent jego wartość pieniężna jest taka na jaką stać ofiarodawce
    Ja nie dostaję prezentów to starałam się robić w myśl zasady dajesz to co byś chciała dostać czyli był prezent i dla mamy i dziecka 
    Dobrze bo wysyla się to przed samymi swietami to jak moje dostali coś od kogoś to mieli czym się podzielić 
    Ważny jest list i jakiejś dobre słowo 
    Podziękowali 2mamaw Polly
  • Niulita Malwina Roksana Karolina  to "moje mamy " 3 mamy miały synkow a jedna czekala na maleństwo oby Dobry Bog pomógł im życie ułożyć 
  • W ubiegłym roku nie miałam mamy buuuuuu i w tym pewnie też nie będę miała buuuuuuuuu
    Tak jak pisalam to uzależnienia i bez tej "mamy do przytulania" adwent ciężki bez wyrazu
  • ...hop hop
  • Mam mame do przytulenia i omodlenia :) Ma na imie Kasia, ma troje dzieci. Bierzemy sie do roboty!
  • Po ilu dniach od wysłania zgłoszenia dostałaś mamę?
    Ja wysłałam chęć przyjęcia mamy, ale nie dostałam odpowiedzi :/
  • Może wszystkie mamy już zajęte? :o
  • Zglosilam sie po mame w piatek a w poniedzialek mialam namiar. @mamaw jakby bylo trzeba to chodz, napiszemy we dwie do mojej! :) Wiesz jak sie bedzie cieszyc dziewczyna? :) Jak Ci nie odpisza siostry - to tak zrobmy, okey?
  • Ok. To ja może jeszcze muszę poczekać, bo w pon o 15 napisalam.
    Ps. A tak wogole to muszę Ci napisać, że Ty jesteś taki pozytywny człowiek, że chętnie bym Cię poznała. :)
  • Ja też bez mamy...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.