Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Keppra -szukam leku.Pilne!

2»

Komentarz

  • Pani z apteki calodobowej w Warszawie zrobila podglad do bazy ich hurtowni. Niestety nie ma w hurtowniach. Trzeba lapac to co jest w aptekach :(
  • edytowano grudzień 2016
    Szlag mnie trafia!!!
    Czy nikt nie odpowiada za taki stan rzeczy!!!
    Dla wielu dzieci to przecież zagrożenie życia!!!
  • Przesylka konduktorska mozna nadac receptę, będzie tego samego dnia. 
    I lek tez mozna podać przesylka konduktorska. W jeden dzien da się zalatwic.

    @Bridget, ma Ci juz kto w Wawie pomoc? Dopiero doczytalam wątek. 


  • Mozna tez jutro zadzwonic do hurtowni za dnia.  Maja jeszcze tzw. braki, ktore nie figuruja w zwyklej bazie dostepnej dla apteki i ewentualnie tam mogloby jeszcze byc. Niestety ja w tych dniach jestem uziemniona w domu- chora+ chory maluch:( i nie moge sie podjac jezdzenia po aptekach na drugi koniec miasta :(
  • KOCHANI! 
    MAM! 

    U NAS NA MIEJSCU UDAŁO SIĘ DZIĘKI JEDNEJ FORMUMCE :) 
     
    za 2 godzinki pani M.odbiera . 
     
    DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!SMSY ,EMAILE! 
     <3 
  • Mama Magda powiedziała w imieniu Judytki ,że świety Mikołaj przynosi to co potrzebne grzecznym dzieciom. 
    Judyta jest porażona 4kończynowo. 
    Dziękujemy!
  • edytowano grudzień 2016
    Ciąg dalszy... 
    recepta ma jakiś błąd ,dr.na urlopie a inny nie moze poprawić .  
    A lek sobie czeka na półce w aptece.

  • edytowano grudzień 2016
    @Bridget, niech matka pójdzie z receptą do lekarza rodzinnego/pediatry, który leczy córkę i wytłumaczy sytuację. Lekarz POZ-u ma prawo wystawić receptę na lek w chorobie przewlekłej (zwł. jeśli ma zaświadczenie od specjalisty o aktualnym leczeniu).
  • edytowano grudzień 2016
    Poprawcie mnie ale w nagłych przypadkach na pogotowiu chyba też mogą wypisać receptę.
    e: @Bridget ;
  • @Bridget, ja mam w miarę niedaleko, ale ńie jestem dobra w załatwianiu takich spraw. Jesli by sie dało przesłać receptę, to mogę podjechać i kupić lek.
  • Kana powiedział(a):
    Poprawcie mnie ale w nagłych przypadkach na pogotowiu chyba też mogą wypisać receptę.
    e: @Bridget ;
    Tylko chyba na pogotowiu wypisuja zawsze na 100%.
    Podziękowali 1Kana
  • A w tym wypadku różnica spora bo z refunadacją lek kosztuje coś 12 zł a bez 500zł.
  • Nawet jeśli poprawiają źle wystawioną receptę?
  • do przychodni, gdzie była wystawiona i z kierownikiem, dyrektorem wołać natychmiastowej rozmowy! zaraz znajda sposob by poprawić, jak się zagrozi rzecznikiem/sądem
    Podziękowali 2chabrowa madzikg
  •  e tam z dyrektorem, z ministrem!
    MSPANC
    Podziękowali 1Agnieszka88
  • Kana powiedział(a):
    Nawet jeśli poprawiają źle wystawioną receptę?
    Poprawic moze tylko lekarz, ktory ja wystawial, na pogotowiu jesli by mogli w ogole, to tylko wypisac nowa i na 100%.
    Kiedys w aptece nie sprzedano mi leku waznego, bo recepta miala zly wymiar (5mm za waska byla!).
    Podziękowali 1Kana
  • Trzeba bylo znów do przychodni iść.Na szczęście byl dr.poprawił i na nowej dopisał .Mozna bylo w końcu wykupic 4 opakowania.A na wieczór juz M.nie miala dawki potrzebnej.
    Podziękowali 3beabea mamuma madzikg
  • Bez refundacji 160zl a z 59zl.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.