Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

vzy mozliwe jest ze ktos pomoze...

2»

Komentarz

  • Ale piszesz, że lokal ma być Wasz, tylko trzeba zrobić remont. A gmina nie może jakoś jeszcze wspomóc?
  • Gmina nie pomoże wybudowali niedawno budynek z mieszkaniami 32 metrowym i bezradnie rozkładają ręce przeczytaj na stronie urzędu gminy zblewo w grudniu przyznawał mieszkania nowiutkie tylko dla samotnych nie dla rodzin
  • A w innej gminie? 
  • @domi1979, lokal przecież już dla Was jest, nie poddawaj się teraz. Rozumiem, że stan lokalu jest bardzo zły. Pomyślałam, że w parafiach często jest zbiórka do puszek po Mszy św. dla potrzebujących. Poproś swojego ks. proboszcza i może też w sąsiednich parafiach. Przygotuj dokumenty, by pokazać Księdzu przy rozmowie. Modlę się za Was i serdecznie pozdrawiam.
  • Może też zapytać księdza czy nie zna wśród swoich parafian budowlańców, elektryków, hydraulików itp? Ktoś jest na pewno, być może zgodziłby się pomóc w remoncie nawet w symboliczny sposób? Np. dla elektryka podłączenie gniazdek czy zamontowanie kontaktów to drobiazg i niewiele czasu, ale ceny na wolnym rynku za usługi są wysokie, gdyby kilka osób z parafii zgodziło się nieodpłatnie pomóc nawet jednorazowo to i tak mocno by Cię odciążyło.
    Może też ktoś w parafii robi remont i będzie się pozbywał np. mebli czy innych rzeczy, które wcale nie są zniszczone. Sama mam część mebli z odzysku dostanych od ludzi, bo po prostu im się znudziły/przestały pasować/nie mieściły się w mieszkaniu. 
    Warto podpytać, nie masz nic do stracenia.
    Podziękowali 3Skatarzyna Wela Malena
  • Dziękuję dziewczyny za wszystko i za modlitwę.Dzisiaj całą noc nie spałam Amelka płakała bolał ja brzuszek ledwo. Wyszła z jednej infekcji a tu kolejna. I wymioty całą noc się modlilam o zdrowie dla niej
      Wybaczcie jutro napiszę więcej chyba że trafimy do szpitala
  • Z tego co kojarze to na gminie przyznajacej lokal spoczywa obowiazek remontu
    Podziękowali 2Bridget monika5
  • Witajcie dziewczyny przepraszam że tak długo nie pisałam brak czasu Internetu przy nastolatkach to chyba norma .Słuchajcie udało mi się wywalczyć inne mieszkanie fakt że z jednym pokojem ale w świetnej lokalizacji blisko sklepy apteka przedszkole i szkola
  • Mieszkanie do remontu i strych do adaptacji ale to też udało mi się ogarnąć przy chorobie moich maluszków gdzie grypa to w tej chwili coś okropnego zaczyna się od kaszlu katar wwysoka gorączka potem przechodzi i wraca w postaci wymiotow i ataku układu trawiennego przy piątce dzieci przechodzi z jednego na drugiego i non stop
    Podziękowali 1AleksandraB
  • Ale wracając do tematu od połowy marca zaczynam remont mieszkania można pozyskać materiały nieodpłatnie uszkodzone ale zawsze coś się przyda trochę pomoże mi gmina tak jak pisalyscie oni mają obowiązek pomoc w ministerstwie dowiedziałam się że z tego tytułu dostają wysokie dotacje i uderzylam do wójta i tak jak pisałam będzie remont klucze już mam tylko muszę troszkę wytrzymać tak bardzo się cieszę że trudno wyrazić to slowami
  • @domi1979 bardzo się cieszę! Dzielna jesteś :)
  • Kochane moje chciałabym was jeszcze poprosić o cos...mam dziewczynę znajoma w czerwcu ma urodzić chłopca ma już dwuletnia córeczkę no ale nie przelewa im się bardzo was proszę jeśli macie ubranka dla noworodka takie unisex (chyba tak to się pisze?) To bardzo was proszę ja oczywiście pokryje koszty przesyłki z góry dziękuję a potrzebne są body spioszki pajacyka czapeczki itp.Będę bardzo wdzięczna a tym samym jeśli można poprosić i pomoc i pomoc komuś to czemu nie? Mój syn na 16 lat więc on już nie nosi pajacyka bardzo proszę pomożecie?
  • Daj adres na priv, dostałam niedawno ubranka dla chłopca noworodka, podeślę.
  • Drogie mamy jeszcze raz proszę o ubranka dla chłopca który na przyjść na Swiat w czerwcu bardzo was proszę to dla mnie bardzo ważne wiem że dobro wraca pomozcie ta dziewczyna nie ma nikogo bliskiego ledwo wiążą koniec z końcem wiem jak to jest bo jeeszcze niedawno sama prosiłam was i ciuszki dla Milenki za które jestem dostojnie wdzięczna ale to przewaga różowych ...ja niestety z mężem nie mogę mieć synow może dlatego tak bardzo mi zależy kupiłam tej dziewczynie 5 opal body na długi rękaw w Tesco ale to mało potrzebne spodenki pajacyki kocyki czapeeczki z góry dziękuję za odpowiedzi
  • Razem mamy siłę dlaczego nie pomóc
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.