Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kto poleci miłe miejsce na Mazurach na wakacje?

2

Komentarz

  • edytowano marzec 2017
    Chetnie pozs sezonem, w sezonie sobie nie wyobrazam.  
  • klimatycznie w zabytkowym pałacyku - nie w Ustce. WYgląda to jak w zamku hrabiego  Drakuli - lubię takie klimaty. Domki spoko.
    Podziękowali 1E.milia
  • nie ma placu zabaw, to raczej dla starszych dzieci.
  • edytowano marzec 2017

    domki nie za osobe 700 tylko za domek. 800 zl za domek dla 3 osob z wyżywieniem za tydzień.
    Podziękowali 1E.milia
  • to mi wychodzi niecałe 40 zł za osobe za dobe z jedzeniem to chyba nie możliwe
    Podziękowali 2hipolit E.milia
  • no niemożliwe bo wychodzi 57
  • hmm
    800/3/7 = 38 zł
    jeśli 6 nocy to:  44 zł
    jeśli 5 nocy to: 53 zł

    i tak nadal jest to bardzo tanio ale do 57 zł nie mogę dojść:)
  • bo to jest cena orientacyjna. Np. jedzenie  dla 2 dzieci to połówki wiec pewnie dlatego mi wyszlo 57 zl.
  • no jednak na stronie jest 840 zł za domek + wyżywienie

    choć wyżej pisze że wszystkie ceny zawierają wyżywienie
    i nie ma podanych cen za to jedzenie
    dziwny ten cennik pewnie trzebaby dzwonić, ale jesli jest to zbliżona cenowo opcja to fajnie :)
  • okej to jeszcze raz tłumaczę:

    2400 za dwa domki 3 osobowe za 7 dni z wyżywieniem  (sniadanie i obiad)
    w tym dla dwojga dzieci polowki jedzeniowe

    nie wiem, jestem stały klient w dodatku artysta plastyk to może mnie liczą inaczej :-)

    Podziękowali 1E.milia
  • No jak w sezonie, to podtrzymuje - jak za darmo. 
  • uja ja tez sie nabralam na ten opis( jest tragiczny zreszta , nie po polsku) . naglowek dobrze mowi.za 3 osoby z wyzywieniem. nastepnie znowu ten szczegolowy opis to ma znaczyc ze w cenie sa 3 noclegi plus wyzywienie.. tzn. to "plus wyzywienie" w cenie. :]
  • a w pokojach tych zamkowych jak to wychodzi cenowo. Prayboy? bo domki pewno lilipucie?
  • nielilipucie. w pokojach podobnie cenowo
    Podziękowali 1MAFJa
  • dalej nie rozumiem :P to to wyżywienie w domkach jest w cenie czy nie?
  • tak. już mnie nie męczcie proszę wszystko jest z wyżywieniem. Można zadzwonić i zapytać.
    miało być o Mazurach i że szukam a nie że nad morzem i że polecam :-)
  • Zeby sie kapac latem w jeziorze na mazurach to trzeba sobie zasluzyc na pogode  ;)
    Podziękowali 1E.milia
  • przynajmniej cię nie rozjadą tirem na promenadzie ani nie rozerwą bombą na plaży
  • :-) no ale ot sa prawem tego forum.. w cenie w cenie
  • Za to zezra komary  :D
  • papa do zobaczenia na wakacyjnych szlakach :-)
  • W zeszlym.roku na mazurach mielismy tak:
    Dwa pierwsze dni bylo tak zimno ze palilismy w kominku i dzieci nosily czapki.
    Potem 5dni upalu ze z jeziora nie chcialo sie wyjsc...a ostatnie dni co noc ulewa a w dzien bez slonca
  • Na Mazurach @Sylwunia polecałą dwór Kosiły (koisyły) jakoś tak
    Podziękowali 1Sylwunia
  • Ja polecam Ełk, wokół same jeziora i dużo ośrodków do wyboru. Na obrzeżach stadniny, kajaki, fajne place zabaw dla dzieci, nie pamietam kiedy w lipcu czy w sierpniu dużo imprez nad wodą np ogień i woda, koncerty, 
  • Nika76 powiedział(a):
    Podepnę się... 
    Kajaki są może trzyosobowe?
    Z dziećmi 6 i 9 lat żeby wejść...

    Mój mąż brał 7 i 8 łatka do dwójki, splyw w deszczu 2,5 h spokojnie dali radę.
    Podziękowali 1Nika76
  • normalnie to sie zgadzam ze moge spac z dzieckiem na jednym jednak nie tym razem.. to samo dotyczy ze moge miec swoje 3.. brak autobusu na stanie.. a jednak 60/dobe za pozyczenie lozeczek to znowu rosnie koszt ale dobra nie marudze juz.. musimy szukac cos gdzie nas stac i tyle..
  • My lubimy mieć dostęp do kuchni i sami gotować ew szukać barów itp. Koszty wtedy spadają.
  • no normalnie to ja tez.. tylko z tym majdanem na nic poza gotowaniem nie ma czadu. i tak chlopaki zajmuja lwia czesc doby..i tego nie zniweluje na wyjezdzie..
  • @MAFJa, myślę, że w takich przypadkach jak te łóżeczka to jednak mogłabyś próbować negocjacji, żeby za 3 płacić jak za jedno. No naprawdę ludziom serca nie miękną, jak słyszą o trojaczkach?
    Podziękowali 1E.milia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.