Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Licea w Warszawie - nie ED

2»

Komentarz

  • edytowano maj 2018
    jakiś koleś z hoffmanowej to zrobił - oczywiście metodologia żadna ale chodzi o sam fakt że robią takie badania. W moim liceum (baardzo liberalnym) wiadomo było kto jest kim i nikt nie robił żadnych problemów, teraz jakieś dziwne akcje... czemu to ma służyć? Całowania się par jednopłciowych  - no takich rzeczy nie było a  miałem najbardziej liberalne liceum w Warszawie, zaraz się porzygam.
  • Zwyciężyła Żmichowska i wcale mnie to nie dziwi. Tam najłatwiej, aby dziecko "odkryło", że jest homoseksualne.
    Podziękowali 1Prayboy
  • W takich chwilach ciesze sie, ze mieszkam na zadupiu...
    Podziękowali 1MAFJa
  • @Prayboy, do jakiego liceum chodziłeś? Tak z ciekawości pytam,  bo też chodziłam do liceum w Warszawie , które było uznawane za bardzo liberalne w tamtych czasach. Może się znamy ze szkolnych korytarzy ;)  
    Podziękowali 1Aniuszka
  • Moje LO też w pierwszej kategorii :( ale za moich czasów raczej tak nie było.
    Jak to się szybko potrafi wszystko zmienić...
     
    Chwała Bogu za Liceum "Żagle" i "Strumienie"!  :)
    Podziękowali 1Prayboy
  • Ponoć całkiem dobre LO mają salezjanie w Mińsku. Rozważamy tę szkołę, jak za rok moja młodzież zechce porzucić ed. 
    Podziękowali 1Natalia
  • Natalia powiedział(a):
    @Prayboy, do jakiego liceum chodziłeś? Tak z ciekawości pytam,  bo też chodziłam do liceum w Warszawie , które było uznawane za bardzo liberalne w tamtych czasach. Może się znamy ze szkolnych korytarzy ;)  
    do plastyka na Smoczą, w latach 80 tych... to była oaza wolności w morzu prl
  • A, ok. Ja do Witkacego w połowie 90-ych. To była wtedy nowa szkoła, ja byłam 4 rocznikiem. 
    Podziękowali 1Prayboy
  • Czy macie jakieś nowsze doświadczenia że Staszicem? W szczególności jak bardzo źle lub dobrze:)  jest tam pod względem światopoglądowym? Bo że poziom nauki jest ok nie wątpię
  • @Natalia, do tego samego liceum chodziliśmy, ja akurat na przełomie tysiącleci
    Podziękowali 1Natalia
  • Ktoś coś napisze jeszcze? Mińscy Salezjanie mają od nas 1 godzinę 20 minut dojazdu w jedną stronę :(  3 godziny w pociągu dziennie- nie życzę nikomu...
    Zresztą mój pierworodny nie chce już kontynuować nauki w szkole katolickiej :(


  • edytowano marzec 2019
    Archutowski na Bielanach!

    http://www.archutowski.edu.pl/
  • Niestety my z drugiej strony Warszawy, a do internatu nie jestem przekonana... To już bliżej nam do Garwolina-tam jest całkiem niezłe liceum katolickie. Niestety dojazd niemożliwy ze względu na remont linii kolejowej :(
  • edytowano marzec 2019
    zolenka powiedział(a):
    Czy macie jakieś nowsze doświadczenia że Staszicem? W szczególności jak bardzo źle lub dobrze:)  jest tam pod względem światopoglądowym? Bo że poziom nauki jest ok nie wątpię
    @zolenka ; moja córka jest w pierwszej klasie. Przewaga niewierzacych. W jej klasie ok.1/3 chodzi na religię.
    Dwa razy w tygodniu w szkole jest jutrznia, raz w tygodniu przed lekcjami szkolna msza św.w kosciele Najświętszego Zbawiciela. Rekolekcje wspaniałe. Wdż jest, ale 1 semestr i nieobowiązkowy, córka nie chodzi.
    Są różne dyskusje np.w trakcie omawiania Biblii.
    Generalnie Aga czuje się w szkole bardzo dobrze i poleca.
    Podziękowali 1zolenka
  • Prayboy powiedział(a):
    do plastyka na Smoczą, w latach 80 tych... to była oaza wolności w morzu prl
    No proszę, ja do plastyka ale w Łodzi, mam dokładnie te same odczucia :)
    A swoją drogą mieliśmy w klasie jedną dziewczynę która przeniosła się z plastyka warszawskiego (w '86 chyba to było).
  • @Katana Jeśli można jeszccze  odnośnie Staszica: te jutrznie pokazują, że jest nadzieja:) a jak bardzo straszy homopropaganda? Tam był jakiś eksces z flagą tęczową dla poparcia marszu równości, prawda? 
  • @zolenka czytałam coś na ten temat kiedyś w necie, ale zrozumiałam, że chodziło o liceum Staszica w Tarnowskich Górach.

    Podziękowali 1zolenka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.