Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Coś dla Kopciuszków czyli wątek obuwniczy

1202122232426»

Komentarz

  • @Malgorzata- pokonujesz zimą  kilometry,pewnie? W jakich wygodnych butach? Zdradź

    Ja dużo chodzę i większość moich butów jest wygodnych, niekoniecznie modnych, ładnych.  Jeśli nie ma  mrozu to zimą na zmianę czarne air maxy  i ecco do kostki , gdy taka chlapa.

  • edytowano styczeń 2021
    @Małgorzata32, mają zamki? 
    Fajne :)
  • Ja tez rowerem , oprócz chlap ;)
    Ale but musze mieć plaski i stabilny a jeszcze bym chciała charakterny
  • @Malgorzata wyślij mi linka do tych z gruba podeszwą,  może się zainspiruję 
  • O CHODZENIU
     "Nie wiem, czy się pan ze mną zgodzi, ale nogi u kobiety mówią o całości. A już pantofelki, to wszystko inne może być nawet skromne. Twarz może być brzydsza, jeśli nogi. Tylko muszą być w ładnych pantofelkach. Dzisiaj rzadko można spotkać takie nogi. Prawie wszystkie kobiety chodzą w spodniach, a jak nawet w sukienkach, to nieraz w takich butach, że się wojna przypomina. I mało która już potrafi chodzić, jak kobieta powinna."

     Wiesław Myśliwski, "Traktat o łuskaniu fasoli"
     Zwracacie uwagę na to, jak chodzicie?
  • Tak, lubię buty na obcasie, szpilki. Wtedy automatycznie stawia się drobne kroczki, idzie "po linii", z gracją.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Czy macie jakieś sposoby na zwężenie butów? Dostałam dla córki buty, ale noszone były przez tęższa dziewczynkę i są za szerokie na córkę. Można coś zrobić?
  • Jeżeli skóra to można spróbować zmoczyć i szybko wysuszyć w wysokiej temperaturze. 
    Podziękowali 1blaekie
  • Poczytalam trochę. Woda wydaje się jedynym sposobem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.