Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Bronmy Mary Wagner

Kochani
Pierwszy raz rozpoczynam nowa dyskusje.
Nie jestem pewna czy robie to dobrze ( technicznie); jesli cos bedzie nie tak - przepraszam.  Wklejam  mail, ktory dostalam. 
  Strona  , skad mozna wysylac maile to :http://popierajmy.pl/

Wydaje mi sie, ze jeszcze  nie bylo tu tego watku:


WSPIERAMY MARY WAGNER


Czy powinniśmy karać za obronę ludzkiego życia?

Zapewne  wydaje się, że odpowiedź na to pytanie jest oczywista.

Niestety... w tej chwili znana działaczka prolife Mary Wagner czeka na ogłoszenie wyroku w jej sprawie. Tak! Wyroku za obronę życia!

Możemy jej pomóc. Wystarczy, że klikniesz w zamieszczony poniżej link kierujący do naszego nowego serwisu Popierajmy.pl i podpiszesz się pod zamieszczonym listem poparcia dla Mary Wagner:

Dolacz do akcji!


Zależy mi, aby mój email nie został przez Ciebie zbagatelizowany. Dlatego wyjaśnię dlaczego Twoj podpis jest tak bardzo ważny.

Mary Wagner to skromna i pełna niewyobrażalnej empatii osoba, która całe swoje życie poświęciła, aby bronić prawa do życia nienarodzonych dzieci.

W pokojowy sposób – nigdy nie przejawiając agresji - starała się nakłonić kobiety udające się do klinik aborcyjnych, aby przemyślały swoją decyzję i nie mordowały swoich nienarodzonych dzieci.

Za pomocą modlitwy i aktualnej wiedzy medycznej udało jej się przekonać wiele kobiet do zachowania ciąży, przez co stała się wrogiem numer 1 dla aborcyjnego lobby, które za wszelką cenę stara się powstrzymać niezłomną obrończynię życia. Czas, który Mary Wagner spędziła w więzieniu – za jej poświęcenie i bohaterską postawę - można liczyć nie w dniach ale latach!

W chwili obecnej Mary Wagner – oskarżona po raz kolejny pod absurdalnym zarzutem naruszania praw tzw. kliknik aborcyjnych - czeka na ogłoszenie wyroku. Prokuratur domaga się kary pozbawienia wolności na czas 1,5 roku, jednak decydujący wyrok zapadnie 12 września. Do tego czasu, sędzia prowadzący sprawę Mary Wagner umożliwił przedstawienie listów popierających ją i jej działanie.

Dlatego postanowiliśmy o przyspieszeniu prac nad uruchomieniem nowego portalu Popierajmy.pl, na którym właśnie ruszyliśmy z akcją zbierania listów poparcia dla Mary Wagner. List którego angielska wersja zostanie wydrukowana i wysłana na adres fundacji zbierającej poparcie dla działaczki prolife, a dalej – do rąk samej Mary i do decydującego o jej losach sędziego.

Czasu mamy naprawdę niewiele. Termin 12 września zbliża się nieubłagalnie szybko. Firma kurierska z którą rozmawiałem, poinformowała mnie, że dostarczenie listów zajmie 3 dni, co jeszcze bardziej skraca nam czas na możliwe działania. Musmy do 9 września 2017 r. zebrać jak najwięcej listów!

Dlatego bardzo  proszę o jak najszybsze zaangażowanie się w naszą akcję, oraz o możliwe nagłośnienie sprawy wśród  rodziny i znajomych.


B
ronmy Mary Wagner!

Ufam, że wraz ze mną pomożesz  ocalić Mary Wagner przed kolejnymi latami więzienia lub przynajmniej skrócić jej karę. Ogrom pracy, cierpienia i poświęcenia jakie Mary włożyła w obronę niewinnych dzieci wykracza poza ludzkie możliwości. Teraz nasza kolej, aby pomóc niezłomnej Mary Wagner. Razem możemy wpłynąć na decyzję sędziego!

Z pozdrowieniami,

Arkadiusz Stelmach
Wiceprezes Instytutu
Ks. Piotra Skargi



http://popierajmy.pl/

Komentarz

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.