Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warszawa i okolice

13

Komentarz

  • W zestawieniu cen mamy same hipermarkety. A jaka jest ich polityka? Ano ceny dumpingowe, tak smiesznie niskie, zeby przy ich cenach zwykly rolnik wydawal sie konsumentom zdziercą. Tymczasem uprawa ekologiczna, taka bez kilogramow nawozow sztucznych, pestycydow i herbicydow to rzecz bezcenna. Wiec sie @nowa nie stawiaj w jednej linii cenowej z takim np.Auchan, bo im o to chodzi, zeby wykonczyc rolnikow i sprzedawac swoj szajs. Sa nieuczciwi. Jak chcesz zarobic na ziemniakach za 70 gr? Postaw godna cene.
    Podziękowali 2Joannna wilejka
  • U "lokalnego rolnika" w cenie są podatki, serwis i reklama, ani porównywanie z marketem, ani z "lokalnym" nie jest ok.
    Podziękowali 1jan_u
  • da się zmodyfikować ,po prostu naszykuję i będziemy pakować co wejdzie 
  • edytowano wrzesień 2017
    Niestety, żałuję, że nie mam miejsca do przechowywania. Nie bardzo jednak rozumiem, dlaczego najwyraźniej niektórzy, z pewnością działając z najszlachetniejszych pobudek, usiłują zepsuć Koleżance interes, traktując Koleżankę jak niepełnosprawną umysłowo. Nikt przecież nie broni nikomu zapłacić za pół metra ziemniaków 200, 300, a nawet 500 zł (myślę, że Nowa się nie obrazi, zresztą pisze o tym), jeżeli uważa proponowaną cenę za zbyt niską. Liczy się jednak również obrót. Czy podbijający cenę zakupią taką ilość, żeby zrównoważyć stratę z powodu osób odstraszonych zbyt wysoką ceną? Takie rzeczy można chyba ustalić prywatnie między zbywcą a nabywcą, tak, żeby wszyscy byli zadowoleni. Wypowiedzi w stylu "To ja bez kozery powiem pińcet" chyba nie są najlepszym sposobem na takie interesa.
    Podziękowali 1jan_u
  • Myśmy aż 50 chcieli, plus cebuli trochę.
  • edytowano wrzesień 2017
     do mnie z Warszawy jedzie się ok 2 godziny ,można zrobić wypad rekracyjny z dziećmi, i w ramach atrakcji może być karmienie kaczek ,ganianie kury,głaskanie kota/psa może karmienie kozy a i jest królik i chomik jeszcze ,dojenie o ile będzie odpowiednia pora akurat, a przy dobrej pogodzie ognisko można zrobić i przy okazji zakupy na tydzień np 
    ewentualnie przejażdżka wozem ciągnietym przez ciągnik da się zaplanować aby pomyśleć 
    Podziękowali 1wilejka
  • Ja mogę podjechać do @nowa w październiku to odwiedzę rodzinę przy okazji i mogę zabrać wtedy wykopaną marchewkę. A odbiór byłby w Otwocku.
    Chyba byłoby uczciwie zapłacić za te produkty tyle co na naszych bazarkach. Nowa by coś tam zarobiła, a my w bonusie mamy czyste ekologicznie warzywa. 
    Podziękowali 2Aneczka08 Joannna
  • A moze to @nowa ustawia ceny dumpingowe i chce wykonczyc supermarkety :D
    Podziękowali 3Rejczel wilejka MAFJa
  • mamlu powiedział(a):
    A i ewentualnie można tez się jakoś podzielić, bo my na pewno będziemy też jechać w okolicę na 1 listopada, więc jeśli ktoś chce tez marchewkę, to może wtedy złożyć zamówienie na drugi termin? :)
    A gdzie byłby odbiór?
  • @malagala nie da rady wykończyć supermarketów bo te ilości jakie mam na nikim wrażenia nie zrobią , ba nawet taki market nie zauważy różnicy ,ale pomysł ciekawy 
  • Na dzień dzisiejszy mam zamówiona wszystka cebule co mam na zbyciu właśnie policzylam 
  • Chetnie bym wziela, ale nie przechowam, piwnica ciepla niestety.
  • Więc zebrałam to co zamówione
    Kto          ziemniaki.   Cebula. Cukrowa 
    Skatarzyna.  50.         10.          2
    Mamy.     .     10.          2.           2
    Malaga.         10.          5.    
    Aneczka08.    20.        3. 
    Moni_k.           10.          3
    Podziękowali 2Skatarzyna malagala
  • Ilość w kg podana 
  • ja marchewkę chętnie
    @mamlu a w ciagu dnia 25.09 odbiór możłiwy?, bo mąż kursuje po mieście zawodowo to by odebrał w ciągu dnia o ile byś była w domu

    na marchewkę też  jestem chętna jakktoś będzie jechał.
  • Ja potwierdzam zamówienie. I jeszcze jajka jakby się dało ze 30.
  • ja też 30 jajek
  • Jajek mam zamówione w sumie 80
  • Ja bym dołączyła ale teraz nas nie będzie więc chętnie później
  • marchwi jeszcze nie ma będzie w październiku ok połowy  
  • nowa powiedział(a):
    @malagala nie da rady wykończyć supermarketów bo te ilości jakie mam na nikim wrażenia nie zrobią , ba nawet taki market nie zauważy różnicy ,ale pomysł ciekawy 
    Nie wiadomo. Marks & Spencer już się wycofał...
  • maggie27 powiedział(a):
    Ja mogę podjechać do @nowa w październiku to odwiedzę rodzinę przy okazji i mogę zabrać wtedy wykopaną marchewkę. A odbiór byłby w Otwocku.
    Chyba byłoby uczciwie zapłacić za te produkty tyle co na naszych bazarkach. Nowa by coś tam zarobiła, a my w bonusie mamy czyste ekologicznie warzywa. 
    Jak będziesz jechać, daj proszę znać, odbiór w Otwocku by mi pasował. 
  • @Joanna i Bronisław  szybko, jeszcze nic nie zdążyłam sprzedać
  • nowa powiedział(a):
    @Joanna i Bronisław  szybko, jeszcze nic nie zdążyłam sprzedać

    Mieli cynk i już spanikowali.
  • Dobre, wystraszyła ich baba stara co ma 20 kg cebuli  ale straszna jestem a i ponad 100 kg ziemniaków
  • dużo zdrowia dla małej
  • Rejczel powiedział(a):
    @nowa , boj sie Boga! Ziemniaki po 70 gr?! To sie nie godzi. Masz dzieci na utrzymaniu!
    @nowa @Rejczel ma racje twoje ziemniaki to nie z Biedronki minimum 2zł
    Podziękowali 2Rejczel wilejka
  • Mi pasuje każdy dzień , dużo zdrowia 
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • chyba 30 będzie @jan_u  w mojej okolicy 
  • @Skatarzyna ;
    @moni_k ;
    Do was przesyłki się zmieściły 
    @mamlu dziękuję pięknie
    Podziękowali 1Skatarzyna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.