Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rozkwita nowa róża Świętych Aniołów Stróżów za nasze dzieci - kto chce przystąpić?

145791028

Komentarz

  • edytowano lipca 2018
    @kuria_domowa @AleksandraB i @monika5 priv. Teraz tak: czy ktoras z Was zna moze lub ma kontakt z mamaa i mama83? Maja dosc dawne wejscia na forum i dobrze byloby sie przypomniec dziewczynom. 
    Podziękowali 1monika5
  • edytowano lipca 2018
    Podziękowali 1AleksandraB
  • @mamaa priv.
    Podziękowali 1mamaa
  • DOŚĆ DAWNE WEJŚCIA, BO INTERNETU NA DZIAŁCE NIE BYŁO :smile: 
  • Ach ta działka :) Dobrze, ze jestes z nami @mamaa ; :)
    Brakuje jeszcze potwierdzenia od kuri domowej i od mama83. Czy ktos zna osobiscie i moglby sie skontaktowac z nimi? Kuria jest 7 lat na forum a mama83 jest 5 lat, to kopa czasu, na pewno sa osoby, ktore je znaja. Prosze wiec - dajcie im cynk i przypomnijcie azeby prędko się tu pojawiły i powiedziały co dalej: modla sie z nami czy nie.
    Czekamy, kto cos wie - niech działa w temacie i uruchomi kontakty.
  • @Rejczel jeśli ktoś chce zrezygnować to ja rezerwowa.Jak mnie "ciemniak" zastrasza to niech ma.
    Podziękowali 1Rejczel
  • @kasha kochana, Czarny Ci moze za przeproszeniem nagwizdać, jestes teraz pod plaszczem Maryi a ten durny niech sie cmoknie w rure wydechową.
    Nie mam jeszcze cynku od dwoch dziewczyn ale jakby co - to wiesz co ;) no :)
    Podziękowali 1kasha
  • @Rejczel spoko,spoko ja sobie posiedzę na ławeczce,poczekam mamy czas :wink:
    A ten w piórka skubany niestety może dużo...ale -mi może poskakać ale od moich dzieci wara :smiley: 

    Podziękowali 1Rejczel
  • Otoz to!
    Podziękowali 1kasha
  • Adam Nawałka czuwa B)
  • Rejczel powiedział(a):
    Adam Nawałka czuwa B)
    @Rejczel na pewno Nawałka?
    Bo ten,bo on to tak średnio ogarniał, a w końcu strzelił focha i odmaszerował...
    Może lepiej Górski? ;)
  • Powiedzmy, ze taka Górska-Nawałka ;) 
    Po tylu staraniach, jak sie @mama83 nie odezwie - wbiegasz na boisko @kasha
    Podziękowali 1kasha
  • @Rejczel jak znam życie...to se na razie rozgrzewkę odpuszczę :mrgreen: 
  • Nie zaszkodzi takim sprintem sie przebiec, korki zasznurowac... :)
  • Kochani mam prośbę abyście podczas odmawiania różańca (dzisiaj i jutro) za swoje dzieci mieli w sercu również moją Weronikę, którą polecam Maryji będąc w tej róży.
    Serce Weroniki pracuje za słabo. Jutro około 8 rano ma odbyć się cewnikowanie. Ostatnio podczas takiego zabiegu była dwukrotnie reanimowana. Wierzymy, że tym razem uda się bez komplikacji poszerzyć za wąskie tętnice. 
    Bardzo proszę niech przez te 2 dni Weronika będzie również Waszą córeczką. 
  • My się tu zawsze modlimy za wszystkie dzieci z róży, czyż nie? Tak to rozumiałam.
    Podziękowali 1monika5
  • Modlimy sie za wszystkie nasze różane dzieci ale gdy ktores z nich jest w naglacej potrzebie tak jak Weroniczka i chodzi o zycie - wtedy włączamy specjalne turbodoładowanie i nie dajemy Panu Bogu spokoju :)
  • Mamy tez decyzje mama83: nie moze z nami byc i prosi o godne zastępstwo. @kasha zapraszamy Cie do róży na miejsce @mama83: 4 tajemnica bolesna.
    Podziękowali 1kasha
  • Acha @kasha i moje odwieczne zdanie, ktore wszystkim chyba juz obrzydlo: podlajkuj pod rozpiską :)
  • Ta jest Pani Trener!
    Podziękowali 1Rejczel
  • Gramy w pełnym składzie :) Dobrze!
  • Przepraszam, z całego szoku nic Wam nie napisałam. Weronika miała bardzo szybki zabieg. Obyło się bez balonikowania aorty. Po powrocie miałam zajęte ręce dlatego nie odpisałam. 
    Przestraszyłam się gdy zadzwonił telefon, że już po. Serce jest słabe ale nic mechanicznego nie przeszkadza mu w pracy. Jeden z kardiologów nieśmiało wspominał o ostatnim etapie korekcji serca, to oddala groźbę przeszczepu. Jesteśmy pełni nadziei. 
    Bardzo Wam dziękujemy za modlitwę.
  • @Rejczel ;

    Jako że lipiec zmierza do końca, a ja jutro wyjeżdżam i będę poza internetem dni kilka, spieszę donieść, że żyję i modlę się, a pierwszego sierpnia "przesunę się", ale wówczas tego nie potwierdzę. 
    Podziękowali 1Rejczel
  • Ja też  w rozjazdach ale trwam w modlitwie
    Podziękowali 1Rejczel
  • Ja też jestem 
    Podziękowali 1Rejczel
  • Dobrze, dobrze, skarby moje :)
  • edytowano lipca 2018
    Wakacje mijają za szybko! Jutro juz sierpien, jedziemy z naszą rozpiską i od jutra zmiana :)

    Sierpień 2018
    Tajemnice radosne:
    1. @kika0 ;
    2. @Quintana ;
    3. @mamuma ;
    4. @Megan ;
    5. @Pipijo ;

    Tajemnice światła:
    1. @nodobra ;
    2. @tatinek ;
    3. @Rejczel ;
    4. @Berenika ;
    5. @kuria_domowa 

    Tajemnice bolesne:
    1. @Agnieszka88 ;
    2. @Skatarzyna ;
    3. @monika5 ;
    4. @September ;
    5. @kasha ;

    Tajemnice chwalebne: 
    1. @Ewasz ;
    2. @groszek ;
    3. @mamaa ;
    4. @katarzynamarta ;
    5. @AleksandraB ;

    O modlitwy rozpoczynajace rozaniec prosimy w tym miesiacu @kika0. Mamy juz na sierpień potwierdzenia trwania na wspolnej modlitwie od Bereniki, Kurii domowej, Megan i September. Wszystkie pozostale osoby tradycyjnie prosze o "dzięki" pod rozpiską :)


  • Jesli znajdzie sie ktos chetny na zastepstwo, dluzsze, to bede wdzieczna. Niedlugo zaczne przeprawy lekarsko szpitalne, boje sie, ze nie podolam.
  • Oczywiscie poki co jestem.
  • @mamuma jeśli się nikt nie znajdzie,mogę wziąć za Ciebie.
    A jak już będziesz mogła i chciała wrócić to dasz znak i wrócisz sobie na swoje miejsce.
    Podziękowali 2mamuma Rejczel
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.