Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pralka wariatka

2»

Komentarz

  • No wlasnie nie było kodu... 
    Pralka rozebrana: na pewno szczotki do wymiany i  łożysko. Zobaczymy, czy pomoże ;P
  • O! Moja Beko też robiła dziury!
    Dzisiaj ją wywalamy bo się zepsuła całkiem. Po 4 latach. Kupiliśmy Boscha. Oby była fajna...
  • Moja pralka kiedys miała podobne objawy. Mocno halasowala przy wirowaniu, nie odpompowywala widy i się zatrzymywala. Dzwiek był taki, ze myslalam, ze pod bęben gdzies wpadla moneta. Zawolalam pana z serwisu, bo mialam jeszcze gwarancję i wyciągnął z pompy głęboko zaczepioną gumkę do włosów z metalowym elementem. I to bylo wszystko. Nie moglam uwierzyć, ze to tylko taki powód awarii. Warto wszystko posprawdzac, zanim się rozbierze pralkę i wezwie fachowca. 
    Podziękowali 1balum
  • edytowano marzec 2019
    @mamaw Tez podejrzewałam i sprawdzałam pod tym kątem. Szczotki wymienione i pralka śmiga! :) Łożysko za miesiac,  trzeba uzbierać kupkę ;)


    Podziękowali 1mamaw
  • Moja pralka może nie wariatka. Może tylko w niedzielę nie pracuje? 
    Do rzeczy: nie daje się włączyć. Nie wyświetla żadnego kodu błędu. Świeci jak zawsze. Przy próbie zmiany programu zmienia na wyświetlaczu temperaturę oraz wagi. Czasu nie. No i tak to.
    Bosch 3 letni.
  • Niestety. Dziś kupimy na szybko używkę z Olx. Za tydzień przyjedzie mój brat, to do tej zajrzy. Wygląda, że programator ześwirowal. Jak się uda naprawić to dwie pralki wcale nie jest za dużo u nas.
    Podziękowali 2kiwi Agax4
  • mader powiedział(a):
    No wierzę. U nas tylko sześć osób a 8kg pralka nie nastarcza... W kółko chodzi.
    U nas 5, też często zasuwa.
    Ale jak nas 10 dni było troje, to naprawdę jest różnica, ogromna. 
  • mader powiedział(a):
    Wierząca. Praktykująca.
    Ostatnio z wyrzutem sumienia puściłam suszarkę w Nd. Przeczucia nie myliły, nie wysuszyła. 2,5 roczny Siemens, bez dodatkowych gwarancji.
    Mąż dostał się do pompy i okazało się że przyczyną są nawinięte włosy. Prawdopodobnie poszła raz bez filtrów.
    Jak przez chwilę sobie wyobraziłam bez suszarki życie... zmroziło... ;)
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Mąż przywiózł pralkę z olx. 
    Wygląda ok. Ale brak przyłącza wody. Dokupić jutro. Kolejny dzień bez prania. Jak odwyk.
  • @Skatarzyna, a góry wysokie? 
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Tylko z wczoraj i dziś. Sudety. Może opawskie? W sobotę był idealny plaskoniż.
    Podziękowali 2MonikaN Agax4
  • Jutro przewiduję pranie! Bez defetyzmu ;)
  • Dziś śpiewałam Małgosi(bo dużo improwizuje usypiajac Ją) że pójdziemy szukać rzeki i weźmiemy kijank i:)
    Podziękowali 2Agax4 aqq
  • Były odpinane mankiety, kołnierzyki, fartuszki i szarobure wełniane tkaniny, niebrudzace
    Podziękowali 2Skatarzyna Agax4
  • "...damy zamiatające trenami ulice, po których chodziły konie..."  :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.