Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak kupić i część pieniędzy odzyskać czyli cashback dla opornych.

Nie, nic nie trzeba płacić.
Nie, nie ma żadnych zobowiązań.
Tak, trzeba się zarejestrować.

Jeżeli kogoś interesowałby dodatkowy zwrot na konto części kosztów zakupów w najróżniejszych sklepach (Biedronka 1,5%, Carrefour 2%, Tesco 2%, Go Sport 2%, Endo.pl 2%, Empik 6%, Ali Express 1%, BP 1,5%, Orlen 1%, Leroy Merlin 3%, Groupon 1%, Wólczanka 4%, Deichmann online 3%, Mediaexpert 2% i w setkach innych), to proszę o kontakt (chyba że Admin zezwoli wkleić link rejestracyjny).

Przykładowo w Carrefourze kupując na KDR w weekend można w sumie 22% taniej kupić.

Komentarz

 • Czy to chodzi o Lyoness czy jakiś inny system?
 • Podeślij link. Poczytam chętnie na czym ów zwrot polega i czy warto
  Podziękowali 2mamaw J2017
 • @mama83 Lyoness to wersja dla tych co chcą czegoś więcej niż tylko zakupy. Ja mówię o najprostszym cashbacku beż żadnych dodatkowych warunków, ale oczywiście opartym o tę samą sieć partnerów handlowych, bo ta się bardzo rozrosła przez ostatnie lata.

  @Bea dołączyć zawsze warto skoro nie wiąże się to z żadnymi obowiązkami i opłatami. Nawet jakbyś miała to używać raz na rok. Nic nie stracisz, a możesz zyskać. Efektywne jest to zwłaszcza przy okazji dużych planowanych zakupów, ale jak ktoś ma zacięcie i da radę ogarnąć też te mniejsze, to nagle się okaże że 1/4 miesięcznych zarobków wraca po roku na konto.

  Tak przy okazji, jeżeli ktoś ma firmę, to do końca września jest promocja dla partnerów handlowych i można dołączyć swoją firmę za free. W zamian otrzymujemy zaistnienie na mapie i w wyszukiwarce oraz możliwość reklamy za pomocą dodatkowego cashbacku. Czyli sporą szansę na dodatkowego klienta który chętnie będzie wracał. Jak kogoś interesuje to też mogę pociągnąć temat, bo niedawno dołączyłem tam swoją spółkę.


 • No dobrze a jakieś szczegóły?
  Podziękowali 1Bea
 • szczegóły na przykładzie...

  Wersja 1. Masz na komórce aplikację i np. idziesz do Carrefoura (nie franczyzowego) lub Globi na drobne zakupy i przy kasie skanują z niej kod. Po paru dniach na Twoje konto w programie trafia zwrot 2% wartości zakupów.

  Wersja 2. Idziesz do tego samego Carreforur'a ale chcesz skorzystać z KDR. Ponieważ dwie karty na raz nie wchodzą, zaopatrujesz się wcześniej w bony którymi płacisz za zakupy z wszystkimi zniżkami. Podczas kupowania bonów 2% ich wartości trafia na konto w programie.

  Wersja 3. Idziesz do biedronki kupujesz e-bon ze zwrotem 1% i nim płacisz tak jak kartą.

  Wersja 4. Podjeżdżasz na stację BP lub Orlen i tam płacisz ich kartą podarunkową którą można doładowywać i dostajesz zwrot 1,5% (BP) lub 1% (Orlen) przy zakupie karty oraz 1% (BP) i 2% (Orlen) przy jej ponownym doładowaniu.

  Wersja 5. Wchodzisz na stronę sklepu internetowego poprzez jego link w systemie i dokonujesz zakupów z których automatycznie generuje się zwrot określony przez dany sklep.

  Generalnie w drobnych punktach handlowych czy usługowych pokazuje się kod z aplikacji w komórce i to wystarcza. Duże sieci posługują się e-bonami które są albo jednorazowe albo do wielokrotnego wykorzystania lub kartami podarunkowymi. Z kupowaniem przez internet w ogóle nie ma problemu. Szczegóły dotyczące obsługi przez każdego partnera handlowego są oczywiście dostępne zarówno w aplikacji jak i przez stronę www. Środki zwrócone na konto w programie po osiągnięciu kwoty 25 zł są wypłacane na podane konto bankowe lub można nimi płacić za e-bony.

  Zdecydowanie jest to bardziej opłacalne niż zbieranie punktów payback czy różnych naklejek, bo dostajemy gotówkę zamiast niezbyt przydatnych nagród rzeczowych. Do tego wyjeżdżając za granicę również możemy korzystać z cashback'u u tamtejszych partnerów handlowych. Jest to w końcu organizacja międzynarodowa.

  Co ciekawe w niedługich planach jest stworzenie platformy do handlu międzynarodowego dla drobnych firm. Czyli moje produkty będą widoczne dla klientów zagranicznych i sprzedając je im dostarczam do punktu w Polsce, administracja przesyła dalej do swojego punktu w tamtym kraju i odbiorca odbiera jakby kupował w lokalnej firmie. To olbrzymie ułatwienie dla np. dla rękodzielników, aby i zareklamować swoje prace i bez kłopotu je wysyłać.
 • edytowano czerwiec 2018
  @Turturek Ale o jaką aplikację chodzi? W Biedronce mam kartę Moja Biedronka, skąd wziąć      e-bon?
  Podziękowali 1NC500
 • Aplikacja:

  Po rejestracji w systemie (https://cbw.to/4kpkkj) instalujemy aplikację i na górnym pasku jest ikonka e-bonów która umożliwia ich kupowanie i zarządzanie nimi. Wybieramy w jakim kraju mają być bony, i w jakim sklepie.


  Podziękowali 2NC500 J2017
 • edytowano czerwiec 2018
  E-bony to nic nowego. Wystapily w piosence i to juz daaaawno temu. Stevie Wonder z McCartneyem wyczuli pismo nosem ;)
  Podziękowali 1Tola
 • Przydałyby się te bony do Carrefoura ale trzeba ich kupić aż za 450zł żeby naliczyli te 2 procent. A zeby jeszcze przyslali je bez opłaty to aż za 1200zł. Szkoda że nie ma tutaj tych e-bonow jak np do Biedronki.
  Jak dla mnie lepszą ofertę cashbacku ma planetplus.
 • @mama83 niezupełnie, bony są już od 10 zł i zwrot jest już na etapie ich kupowania. Te 450 zł to dotyczy pełnego punktu SP który jest dodatkowym bonusem. Przy mniejszych kwotach otrzymuje się jego ułamek.

  Bony te można odbierać również osobiście w wybranych punktach (filtrujemy partnerów handlowych zaznaczając opcję punkt sprzedaży bonów).


  Co do wyższości jednego systemu nad drugim, nie będę się wypowiadał, bo jak to mówią pokorne cielę dwie matki ssie i nie widzę żadnych przeszkód żeby zarejestrować się w obydwu i korzystać w danym momencie z tego który jest z jakiś powodów korzystniejszy. Ten który przedstawiłem oprócz najprostszego użytkowania opisanego powyżej ma jeszcze kilka innych poziomów użytkowania i potrafi dać zarobić dużo więcej niż sam cashback.
 • edytowano czerwiec 2018
  @Turturek faktycznie da się zamówić nawet pojedynczy bon na dyche (ja cały czas o Carrefourze). To nie wiem czemu tak w blad wprowadzają z tym 450zł.
  Jak bywasz w Carrefourze to wrzuc sobie tez ich aplikacje. Np. w moim najbliższym sklepie w weekendy mam w aplikacji bon na 10 procent. I jeszcze KDR :wink: 
  A co do planetplus to lubie tam Bonprix bo dają 30zł zwrotu do każdego zamówienia powyzej 5dych.

 • @mama83 w pierwszym poście pisałem że w sumie da się 22% zniżki/zwrotu uzyskać :)

  Te 450 to nie jest wprowadzanie w błąd, bo stoi przy oznaczeniu SP. Zresztą wybierając bony masz dokładnie opisane czego i w jakiej ilości otrzymasz. Istotą tego programu jest grupa zakupowa powiązana ze sobą stąd linki rejestracyjne, bo to daje większe korzyści.

  A Bonprix łączy się z KDR i tymi 10% w weekend? Bo jak rozumiem kupując za 51zł dostajesz 30 zł zwrotu i byłoby jeszcze 5 zł KDR?
 • Nie, w Bonprix KDR nie ma. 
 • A weekendowa zniżka też nie?

  Czyli byłoby tak,

  do 50 zł - masz jedynie 2% z pokazania kodu kreskowego na telefonie lub bonów CBW
  50-150 zł - jest Bonprix 30 zł lub KDR + bony CBW od 6 zł do 18 zł (jeszcze dostajemy punkty)
  150 zł i więcej - jest Bonprix 30 zł lub KDR + rabat weekendowy + bony CBW od 33 zł wzwyż.

  czyli drobne zakupy robimy z telefonem i aplikacją CBW, średnie z bonprixem i duże z KDR i bonami CBW w weekend :)
 • Tuturutek bonprix.to sklep z ciuchami;)
 • Aaaa :D bo mnie @mama83 tym Carrefourem zmyliła i zrozumiałem że w nim jest to 30 zł. To moje pytanie powinno być czy z Planetplus się łączy KDR i weekendowa zniżka :)
 • Bonprix to wogóle oddzielnie od bonów i KDR :smile: 
  W Lyoness chyba też jest ale lepszą ofertę ma z planetplus.

 • Jak tak patrzę to planetplus to chyba tylko do zakupów w internecie?
 • A jak połączyć zniżki w Carrefour na KDR i zniżkę weekendową? Przeczytałam, że ta zniżka w weekend nie łączy się z innymi zniżkami na całe zakupy i nie zgłębiałam tematu...
 • KDR nie jest zniżką de facto tylko oddaniem bonów, dlatego się łączy. Sprawdzone empirycznie. Tylko zakupy muszą być powyżej 150 zł i dajesz kartę KDR oraz pokazujesz apkę w komórce.
  Podziękowali 1maggie27
 • A czy to działa jak w Orlenie bierzesz fakturę na dzialalnosc gospodarczą, bo wtedy KDR nie działa?
 • @maggie27 na KDR dostajesz bon papierek, na nastepne zakupy, wiec kasjerce dajesz telefon do zeskanowania i KDR. Rabat sie nalicza a bon z Kdr do portfela :smile: 
 • @Turturek planetplus tylko internetowo ale testuje od kilku miesiecy i na pewno placa :smile: 
 • @zapominajka Lyoness działa, a tego Turturkowego nie testowalem, ale spodziewam się że też.  Podobny mechanizm.
 • @Zapominajka jak najbardziej działa, a jak masz działalność gospodarczą to zapraszam do rejestracji jako partner handlowy. Dodatkowi klienci chyba się przydadzą, a nic za przystąpienie teraz nie trzeba płacić.

  @mama83 ja w internecie dość rzadko robię zakupy, to i bardziej użyteczny dla mnie na razie jest CBW i też płacą :).
 • @jan_u to co opisuję to jest część Lyonessu. Obecnie dla zwykłych klientów program nazywa się Cashback World, a Lyoness to całość zawierająca jeszcze inne programy (dla marketerów, inwestycyjne itd.)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.