Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Niestandardowa rodzina w XXI wieku

13

Komentarz

  • Hehe juz wyszperalam  :) 
  • Wracając do tematu :smile: - w którymś momencie mówi coś takiego: jak Bóg da. To protestantka jest czy katoliczka, może ktoś wie? 
  • katoliczka!!!
    Podziękowali 1Rien
  • annabe powiedział(a):
    Taka empatia to chyba tylko u dziewczynek,co..? Nie uslyszalam nigdy zeby cos z wlasnej woli zrobili moi starsi... 

    Nasz pietnastolatek lubi chodzic na spacer z roczniakiem w wozku, albo bierze na spacer 4 latka. Z wlasnej woli, sam sie pyta czy moze. To duza pomoc.
  • To jeszcze 7 lat i sie doczekam mowisz  :D
  • No dobra ale ja np. Często potrzebuje pomocy właśnie przy malucha h,.. 8latka nie ma w zasadzie stałych obowiązków nie wyrzuca śmieci, nie sprzata poza swoim pokojem i ta pomoc przy trójce też była na zasadzie dobrowolnosci ale ostatnio stwierdziłam że bez przesady. Mogę wymagać od niej pomocy przy nakarmieniu nawet jak nie ma nastroju. Nie umrze od tego. A skolei ja bez tej pomocy czasami mogę. 
    Podziękowali 2Joannna ewaklara
  • @MAFja, no pewnie, ze moze miec obowiązki. Mam 8 latka na stanie, niedawno mial urodziny, więc rowiesnik Twojej i zasuwa rowno.
    Są rzeczy, które lubi robic w domu i są takie, których nie lubi, ale ma juz świadomość, ze nalezy zrobić i nie zastanawiac się 
    Im więcej dostaje obowiazkow, tym bardziej naocznie się przekonuje, ze tej pracy w domu, to jednak trochę jest.

    Ale się nie zniechęca, jak sobie nie radzi z czyms mowi, wspieram Go, zeby opanowal czynnosci domowe. Niedlugo zaczniemy szkolenie z pralki ;).
    Podziękowali 2In Spe Klarcia
  • Moja wczoraj Wstawila pierwszy raz.  Suszarkę prędzej opanowala
    Podziękowali 2MonikaN annabe
  • No co mam Ci napisać, ja go bardzo lubię, szczególnie ostatni odcinek :D
  • to Wam powiem, że będzie jeszcze co najmniej jeden odcinek z Agnieszką :) 
  • edytowano lipiec 2018
    Wcale się nie dziwię, średnia oglądalność jednego filmiku to ok. 1,5 tysiąca wejść, a odcinek z Agnieszką ma 4,4 k ;)
  • Odsluchalam, obejrzałam, Pani Agnieszka przypomina mi najlepsza koleżankę, z mimiki, gestów. Dobrze mówiła, najlepiej o indywiduum, padlam ze śmiechu :).

    Te prowadzące nie do końca mi pasują, jedna z nich szczególnie. Ale dobra dam Im szansę, odlsucham coś jeszcze 
  • Malgorzata powiedział(a):
    Artykuł bardzo pozytywny ale jednak od razu wiadomo jakie środowisko promowane .


    I pomimo znacznego skoku materialnego  poziomu rodzin wielodzietnych mimo wszystko nieosiągalny dla większości z przyczyn obiektywnych  ( bez złudzeń ) 
    Oraz nadal malejącej liczby takich rodzin w ogóle  ( o liczbie myślę ) .


    Spoko - mamy neokatechumenat; wspólnoty rozmnażają się, są obecne w każdym mieście w Polsce i w wielu miastach w Niemczech. Myślę, że w innych krajach jest podobnie.
    Ale nas interesuje Polska - więc donoszę, że w tych wspólnotach małżeństwa również się rozmnażają. Tam rodzina wielodzietna rozpoczyna się od czwartego dziecka, bardzo często jest dziecek dziesięć, a bywa i więcej.
  • Julek, to se ne da. Tak bez hemoroidow, zylakow, migreny, wymiotowania, nocnych skurczow lydek, Brackstonow Hicksow i innych takich to kak eta?
  • edytowano lipiec 2018
    @Rejczel a nie oglądałaś Supermana w odcinkach? Tam im na końcu przynieśli dziecko z karteczką, że to ich :p
    E. A raczej oni znaleźli.

    CZekam na dzien, w którym napiszę post bez literówki.
    Podziękowali 1Rejczel
  • Ewie w Raju Pan Bog powiedzial szczerze jak to będzie z tym rodzeniem.
  • katarzynamarta powiedział(a):
    I urodziła tylko dwóch.
    A nieprawda, bo trzech: Abla, Kaina i Seta.
  • Czekałam na drugi odcinek z tym gościem i jakoś w ogóle mnie to nie przekonuje :(


  • katarzynamarta powiedział(a):
    Zapomniałam. Trzeci był niemedialny.
    Jakich trzech. Przecież potem jeszcze mieli "synów i córki". 
  • edytowano sierpień 2018
    Eeeee... no jasne! Ale miałam nadzieję na bombę, że pomyślę po tym odcinku, że to świetny pomysł z podziałem na szkołę dla chłopców i dzieczyn, a tu... yyyyy... zraziłam się.

    Odcinek o ED pomimo, że wydaje mi się o wiele bardziej podkolorowny to jakoś fajniejszy.
  • https://somewhereslower.com/2018/08/22/week-family-maui-hawaii/
     Taką rodzinę znalazłam w necie. Piękne zdjęcia, piękne dzieci i rodzice...i krajobrazy. Ech...
    Podziękowali 2kiwi Kasik
  • W tym temacie - ja przyglądam się na instagramie takiej rodzinie: https://www.instagram.com/chloeandbeans/?hl=pl

    (niewykluczone, że już kiedyś gdzieś na forum coś o nich było ;) )
    Podziękowali 1annabe
  • Ale słodziutkie i kolorowe te rodzinki!!! Swoją drogą: czy ktoś z Was ma rodzinnego instagrama? Pochwalcie się
  • edytowano sierpień 2018
    Ja bardzo lubię oglądać pewną rodzinkę na Youtubie. Nazywają się JHouse. Bardzo pozytywni ludzie. Mają pięcioro dzieci i uczą je w domu. 


  • @Aszna to był filmik o ubieraniu trojaczków.
    Podziękowali 1Aszna
  • Uwielbiam oglądać takie profile. Dzięki za linki! 


  • Nie pamietam czy ja tą  stronę tu zobaczyłam pierwszy raz czy gdzie indziej wiec wkleję 

    http://www.raisingroberts.com/
    Podziękowali 3kiwi kowalka mamaw
  • Piękna mama i piękne dzieci!
  • Bardzo inspirujące są Instagramy, blogi itp.
    Warto się otaczać ładnymi rzeczami i zatrzymywać na zdjęciach piękne chwile 
    Podziękowali 3Malena mamaw stephanos
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.