Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Praca połączona z wakacjami w Grecji - szukam chętnego

13»

Komentarz

  • to fajna rzecz, jesli ktoś nie musi samodzielnie się utrzymywać. Wtedy jednak szuka się normalnie płatnej pracy, a nie wolontariatu czy wyjazdu w którym chodzi bardziej o zabawę (lub chęć organizatorów by maksymalnie zaoszczędzić), a zarobek jest symboliczny.
  • @Malgorzata ; jszcze dwa tygodnie , ogarniesz programowanie i lecisz !
    Podziękowali 2OlaOdPawla Milagro
  • Ja tam mogę nawet dopłacic z dobrego startu jakby co  :D
  • My z @Malgorzata ; to w sumie możemy do tego października opracować jakiś autorski program ..skoro nie ma chetnych  :D
  • Mi autorski program w każdej dziedzinie wyjdzie, ale po tym winie na plaży
    Podziękowali 3E.milia Milagro Klarcia
  • Mój mąż tak na serio może jechać jeśli mógłby dwójkę dzieci zabrać ( z dopłatą za nich) :)
  • @J2017 ten watek nie jest o tym, daruj juz sobie. Zjechalas zupelnie z tematu. Dotyczy on scislej grupy zainteresowanych i nie wiem jak u Ciebie, ale jak u mnie znajomi polecaja sobie robote to o szczegoly pyta sie juz gdy ktos jest zainteresowany ofertą. 

    To nie jest oferta dla ojca, ktory utrzymuje rodzine wiec Twoj komentarz jest zbedny. 
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • Ja pierdziule. Nie przeczytałam całego watka ale po klasie mat inf o autorskim profilu uniwersyteckim pakuje się i jadę. ;-) do Grecji.zeby nie ten brzuch ruszający się... byłam tam z chórem jako nastolatka.. na prawdę widzę za dobrze naszemu społeczeństwu się zrobiło.  I to kto urażony najbardziej -Ci co najbardziej na jakość bytu narzekają .. a tu wyjazd do Grecji!za darmo z dopłata jaka by nie była... Bez grupy pod opieka jak zrozumiałam. Tylko trochę dydaktycznych godzin.. hellooool :-) 
    Podziękowali 2ewap madzikg
  • @Małgorzata -jak mogłaś mnie pominąć przy tym piciu wina , to nie wiem . Powinnam się obrazić ;)
  • Agnicha powiedział(a):
    @Paprotka chyba ludzie sa różni
    Wyboraz sobie ze nie pytalam o zarobki kiedy dostalam oferte pracy w hospicjum 
    Dziwne nie? Cieszylam sie ze mam te orace
    Potem zrobilam wielke oczy przy podpisywaniu umowy 
    Ze to jest tak bardzo dovra oferta
    I widzisz.. Mozna o to nie pytac
    Zyje i mam sie dobrze 
    Przy pracy w hospicjum tez bym nie pytała o zarobki, bo traktowałabym to jak wolontariat. Nietrafione porównanie.

    I jesli ktoś tu jest urażony, to chyba te panie, które boli ze ktoś śmiał wytknąć jeden brak tytułowej ofercie ;) przeczulenie straszne, no.

    Podziękowali 1beatak
  • edytowano wrzesień 2018
    Nie wszyscy studenci latem pracują. 
    To jest fajna okazja dla studenta.
    Też jako wpis do CV 
  • Wiesz Elunia, napisałam o tym z 3 strony temu, zreszta nie tylko ja, a Ty drazysz i drazysz...odpuść, Ty i tak tam nie jedziesz  :D
    Podziękowali 1hipolit
  • Spokojnie bez kłótni ja już wiem skąd to nieporozumienie.
    Koleżanki @Paprotka i @J2017 nie wiedziały poprostu że tu na wielodzietnych taki przepych bo mamy przecież pieńcetki , więc dla nas nie ma znaczenia jakie wynagrodzenie, dlatego  informacja oowynagrodzeniu  nie była potrzebna. 
    Podziękowali 3Hope ewap Klarcia
  • Ale kto się kłóci? Najpierw poradziłam czego brakuje w ogłoszeniu by zainteresowało więcej osób, a teraz czytając kolejne wpisy w tym wątku tylko śmieję się z przewrażliwienia i znudzenia co niektórych :D  a pieńćsetek nie zazdraszczam, mam swoje :D 
  • Elunia powiedział(a):
    Mojej się oczy zaświeciły, ale ona wybitnie mało komputerowa. Wykupili sobie póki co najtańszą Albanię i przebierają nogami z radości na ten wszechogarniający brud i smród.
    Gdzie będą w Albanii?
    (Jeśli w ogóle można w tym wątku o coś jeszcze pytać;) )
    Podziękowali 1MAFJa
  • Joanna36 powiedział(a):
    Nie byłam w Grecji, ale na Krecie było czysto. Zawsze można pojechać do Gliwic jak komu Grecja śmierdzi, też na "G".
    Moim zdaniem tu ( w Gliwicach) nie śmierdzi, ale może się przyzwyczailam i nie czuję?
      B) :D
  • edytowano wrzesień 2018
    Cart&Pud powiedział(a):
    Joanna36 powiedział(a):
    Nie byłam w Grecji, ale na Krecie było czysto. Zawsze można pojechać do Gliwic jak komu Grecja śmierdzi, też na "G".
    Moim zdaniem tu ( w Gliwicach) nie śmierdzi, ale może się przyzwyczailam i nie czuję?
      B) :D
    Nie to co Kędzierzyn Koźle  :#
  • A, to Kedzierzyn może konkurować z Kretą, tak alfabetycznie myśląc ;)
    Podziękowali 3Skatarzyna E.milia Klarcia
  • O tak na marginesie taka zagadka.

    Co odpowiada wędrującemu do Pacanowa Matołkowi, mieszkaniec Kędzierzyna , na pytanie  jakie to miasto ?


















    Kędzierzyn Koźle.
  • Malgorzata powiedział(a):
    A bez jaj , że na rozmowę o pracę idziesz najpierw pytają o pensję
    Nie od razu, ale nie jest to tez ostatnia rzecz ;) Zreszta w tym ogloszeniu sa podane cyba wszystkie najwazniejsze informacje poza zarobkami.
  • A, sorry, nie doczytałam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.