Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Śpiworek do fotelika samochodowego

Większość życia z pięciomiesięczniakiem spędzam w samochodzie. Zrobiło się zimno, fotelik mamy dość wąski, bo szerszy nie mieści się w samochodzie. W kombinezonie małej nijak nie da się wcisnąć do fotelika. Poza tym tak nie powinno się przewozić dzieci. Postanowiłam więc zanabyć śpiworek, tylko nijak nie mogę zdecydować się na model. Muszę kupić przez internet.
Macie może jakieś sprawdzone modele. Ciepłe, objętościowo nie za grube, bo dla dziecka miejsca już nie będzie. Najchętniej dzicko ubierałabym w polar i w polarze do spiworka. Czy znacie śpiworki maxi cosi? Wyglądają na dość cienkie. Dają one trochę ciepła?

Komentarz

  • Moja ma śpiworki Grobag - kupiłam na olxie. Oni mają taką skalę utrzymywania ciepłoty ciała przy danej temperaturze otoczenia. My mamy 2,5 TOG. Na nasz klimat oki - na noc . Ciekawe jest to, że objętościowo jest cienki! Ale mała nie marznie na pewno, bo cieplutka cała no i śpi bez problemów. Ale są chyba i 3 TOG na zimę - do samochodu też (z otworami na pasy).

    Podziękowali 1moni_k
  • Ja tez o tym mysle.. ale w zasadzie co za różnica śpiworek czy kombinezon..mamy śpiworek maxi cosi.. dość cienki.. teraz w daleka trasę wożę malegi tak ze jest w polarze i pod dwoma kocami. Ciepły jest..ma być jednak jeszcze zimniej teraz wiec być może zdecydujemy się przerzucić w kombinezon.. aczkolwiek mam opór czy się nie zgrzeje i czy ciasno nie będzie..z kocykami nie ma ambarasu tyle..
    Podziękowali 1moni_k
  • My mamy maxi-cosi, ale jakiś stary i absolutnie cienki nie jest. Nam się super przy całej trójce sprawdził - ewentulanie dokrywałam dodatkowym kocykiem. I czapka na głowę + coś na szyję/górę klatki piersiowej, bo czasem dziecko machając rączkami się odkrywało. I dziecko jechało ubrane normalnie, tak prosto z domu.
    Podziękowali 2moni_k MAFJa
  • A.. ja chyba w kombinezonach mam dziurę tez.. No i rzeczywiście ciaśniej tam gdzie nogi itp bi każda ręka i noga ma naokoło swoją warstwę kołdry.. ok.. i tak nie wiem ja przy  nikosiu na razie nie używam tego śpiworka..
  • Ale w między czasie wysiadamy do szkoły, idziemy na spacer itp. Gondoli moja nie toleruje, więc dużo czasu spędza w foteliku. 
  • Ja kupilam jakis na ebayu no name i jestem zadowolona. Tzn bylam, bo juz nie uzywam. Akurat nie uzywalam do fotelika bo w samochodzie cieplo, ale do wozka. Bardzo cieply. 
    Podziękowali 1moni_k
  • I sie w 100 zl zmiescilam... Na pewn pewno dalam poniżej 10 funtów.
    Podziękowali 1moni_k
  • Ja używałam womara ale on gruby wełniany
    Podziękowali 1moni_k
  • Zainspirowaład mnie i dzis użyłam :-) kombinezon 56 za mały a w 62 utonął wiec wyjscia nie mialam
  • Jak to możliwe Mafja??
  • Nie wiem ten 62 chyba rozmiar z kosmosu wpisali 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.