Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Spotkajmy się... Wrocław

W najbliższy wtorek będę z dziećmi we Wrocławiu. Jeśli ktoś miałby ochotę spotkać się z nami w okolicach rynku to będzie mi bardzo miło. 

Komentarz

  • Możecie też polecić gdzie warto pójść z małymi dziećmi. Poza zoo...
  • Ja chętnie się spotkam. Wtorek to u mnie wyjątkowo spokojny dzień, więc daj znać, o której byłabyś w Rynku. :) Dla małych dzieci bardzo polecam dwa place zabaw w galerii Pasaż Grunwaldzki, 2. piętro. (Dojazd między innymi 1 i 4). Jeden jest bezpłatny, dzieci bardzo go lubią. Wokól stoliczki dla dorosłych, na piętrze są liczne lokale, z których można brać posiłek na wynos do tych stoliczków. Drugi placyk to Kinderplaneta, płatna, ma tę zaletę, że dzieci zostają tam pod opieką, bez rodziców. Takie miejsca w zimie to skarb.
    Podziękowali 1September
  • @Groszek, w czwartek chętnie się z Tobą spotkam, ale będę wolna tylko do 13. :)
  • @Malena podaj proszę Twój nr tel na priv. 
    Napisze w poniedziałek gdzie będziemy dokładnie. 
    Ciesze się:)
    Podziękowali 1Malena
  • @manna ;Przyjeżdżamy w niedziele wieczorem i wtorek wieczorem powrót. Poniedziałek mamy wstępnie zaplanowany, do południa chyba zoo bo wtedy jeszcze będzie mąż z nami. Po południu chyba będę sama z dziećmi to może wtedy? Zatrzymujemy się przy rynku, ale ewentualnie może nas gdzieś podrzucić... 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.