Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Słabość polskiego ruchu narodowego

13468930

Komentarz

  • Hahaha. Ruscy agenci. I to mówią żydowscy w szczujni pisowskiej.  To juz wole ruskich. 
  • Prayboy powiedział(a):
    No i proszę. Pedalstwo szaleje mieście, profanuje w maju ikonę NMP (zastąpienie złotego tła kolorami pederastów - złote tło w sztuce symbolizuje niebo) narodowcy siedzą w pantoflach w domu lub jak Godek i Bosak prowadzą swoję kampanię wyborczą, a tymczasem nasza dzielna forumowiczka samowtór ( była z dzieckiem jeno) wczoraj na patelni w Warszawie wyrwała zbokom transparent profanujący Maryję.


    facebook już usunął wpis Magdy
  • O która nasza dzielna forumowiczka?
  • asiao powiedział(a):
    O która nasza dzielna forumowiczka?
    dzielna @MagdaCh ;
    Podziękowali 4asiao Zuzapola Aniela Klarcia
  • Ktoś był wczoraj na marszu?
  • co sie stalo w Studio Polska ? na TT jakies posty o awanturze Konfederacji ?

  • edytowano maj 2019
    Awantura była bo wyprowadzono Jacka Bartyzela. Członkowie konfederacji oddali prowadzącym czerwone kartki i wyszli ze studia.
    Podziękowali 1apolonia
  • edytowano maj 2019
    Właśnie wracam w narodowego kongresu kobiet. Jak dobrze pobyć w normalnym kobiecym towarzystwie. Nie do przecenienia. I tyle inicjatyw możliwych!
    Podziękowali 1jan_u
  • @Monira znasz fanpage W imieniu Dam? Myślę że tam jest dużo chętnych do Twojego portalu. Rozmawiałam dziś z ich dzialaczką. Chętnie podjęła by współpracę.
    Podziękowali 1Monira
  • Odrobinka powiedział(a):
    Awantura była bo wyprowadzono Jacka Bartyzela. Członkowie konfederacji oddali prowadzącym czerwone kartki i wyszli ze studia.
    Dlaczego go wyprowadzono?  Szukam informacji, ale trudno o wiarygodne źródło 
  • Obejrzyj studio polska. Pewnie gdzieś bedzie powtórka. Ja nie oglądałam od początku tylko od wyjscia konfederatów. Poseł od Korwina całą godzinę trzymal reke podniesioną w prośbie o udzielenie glosu i do końca programu go nie dostal.
  • edytowano maj 2019
    Takie wyjasnienie znalazlam.

    Podziękowali 1monia3
  • edytowano maj 2019
    W wywiadzie po wiadomościach na TVP1 poseł Kulesza powiedzial o proteście przeciwko 447 i roszczeniom zydowskim. Prowadzący szybko zmienił temat. Później w Studio Polska już posła Kuleszy nie dopuszczono do głosu...Oczywiście żadne media ani pisowskie ani TVN nie wspomniały o proteście liczącym kilkanaście tysięcy ludzi...Pisowskie programy mają zakaz mówienia o roszczeniach i Konfederacji która ma już ok 8 % poparcia. Teraz robią z nich ruskich agentów.  Może ktoś będzie musiał odszczekac to co mówił o Konfederacji, w tym jeden redaktorek z WTylewizji. Tomaszek też poćwicz.
  • Mój mąż był wczoraj na marszu.
    Podziękowali 1Odrobinka
  • Warto zapoznać się z deklaracją ideową podpisaną na Narodowym Kongresie kobiet.
  • także tak, jak w temacie.
  • edytowano maj 2019
    gupi był pomysł, by mieszac się z tą menażerią
  • Nic się nie zmienia, ambicje zwyciężają. Gwiazdowski, konfederacja, Kukiz niech dalej idą osobno. 

  • Konfederacja jest otwarta. Były propozycje w stronę Kukiza i Gwiazdowskiego. 
  • Cóż trzeba pomyśleć jak dotrzeć na wieś. Internet nie jest tam mocną stroną przekazu. Wynik PiS u jest wysoki dzięki wysokuej frekwencji ludzi ze wsi, którzy PiS traktują jako konserwatystów.
    Po tej kampanii widać że media są reżimowe. Konfederacjaw mediach publicznych podczas kampanii do PE była 1 raz - podczas debaty.
  • edytowano maj 2019
    Córka była w komisji wyborczej z byłym posłem LPR. Teraz "konfederata". Ciągle łamał ciszę wyborczą, do tego pił alkohol i musiał być zgarnięty przez policję. Żenada. Nie o taki ruch narodowy mi chodziło.
    Podziękowali 2zbyszek Klarcia
  • Naprawdę wolę PiS.
  • edytowano maj 2019
    @Aniela jestem zaszokowana i trudno w to uwierzyć. Żenujący brak profesjonalizmu. :( Ze strony konfederata oczywiście.
  • @jukaa , on był posłem LPRu. Oczywiście, że jego zachowanie nie jest spowodowane popieraniem Konfederacji. Tylko dlaczego Konfederacja opiera się na takich ludziach?
    Podziękowali 2Aneczka08 Klarcia
  • edytowano maj 2019
    Też wolę PiS, ale zaniepokoiło mnie kombinatorstwo Kaczyńskiego i ciche dogadywanie się z żydami. Po tym co działo się wokół sprawy 447 wywnioskowałem, że PiS faktycznie coś kombinuje i chciałem mu zrobić prztyczek w nos.
    Polacy uznali tłumaczenia, że wszystko pod kontrolą. Ja nie. Nerwowe tłumaczenia Macierewicza. Kolejne rozmowy z delegacją izraelską wszystko to jakoś mnie nie przekonuje.
    Podziękowali 1Aniela
  • jukaa powiedział(a):
    PiS , jak się im  jakiś idiota z rękawa wyskoczy, tłumaczy że wszędzie mogą się trafić czarne owce  B)
    PiS nie tylko się tłumaczy, ale od razu wyrzuca delikwenta z partii, klubu itp.
    Podziękowali 2Polly Ida
  • A to bardzo prosta sprawa, którą dość często poruszam na zebraniach w kole mazowieckim Ruchu Narodowego. Zamiast skupiać się na programie wyborczym na tym co mogą zaoferować wyborcom skupiają się na walce z imigracja i eurosceptycyzmie, co jest dość oderwane od rzeczywistości przeciętnego Polaka. A dobrych rozwiązań proponują sporo. Są mało słyszalni a to z czego są znani kwalifikuje ich do szowinistow w sferze medialnej. I jeśli chodzi o organizacje wchodzące w skład Konfederacji to jedynie Ruch Narodowy prezentuje się rzeczowo i stabilnie. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Mam nadzieję że wnioski wyciągną z porażki. Dużo osób z RN nie popiera koalicji z Braunem i z Korwinem. Sporo członków szeregowych z tego powodu odeszło od RN. Lepsza byłaby koalicja z Kukizem. A Kukiz nie wejdzie w koalicję póki jest w niej Korwin. Bo się czuje przez Korwina oszukany.
    Mnie PiS pozostawiony bez kontroli normalnej i konstruktywnej opozycji jawi się dość niebezpiecznie. A patrie wchodzące w skład Koalicji Europejskiej nie są konstruktywną opozycją. Teraz dzięki posłom którzy weszli do Sejmu od Kukiza pewne rzeczy przebijają się do opinii publicznej. Nie wyobrażam sobie żeby ich zabrakło bo mało kto szuka dalej niż TV. 
  • To nie są spełnione postulaty. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.