Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak to jest być jedynakiem?

2»

Komentarz

  • Jestem jedynaczką - od berbecia cierpiałam z tego powodu. Otaczały mnie rodziny, w których było co najmniej troje dzieci, bardzo im zazdrościłam. Nie miałam ojca, bo umarł, gdy miałam 1,5 roku - mama nie wyszła już za mąż, bo byłam bardzo zaborcza i odstraszałam każdego ewentualnego kandydata. W czasach mojego dzieciństwa, dzieci wychowywane przez jednego rodzica były określane jako "półsierota" i traktowane ulgowo, jakby były lekko upośledzone.
    Przez długi czas, po śmierci mamy, nie miałam nikogo*, wpisałam się więc w obcą rodzinę. Dopiero w roku 2000 okazało się, że żyje rodzina ze strony mojego taty, bardzo liczna, ale już nie udało mi się z nimi nawiązać bliższej relacji.

    *- Mama mnie okłamała, powiedziała mi, że ze strony taty nie ma żadnej rodziny. Ze strony mamy (była jedynaczką, bo wojna rozdzieliła jej rodziców) nie było nikogo, jej mama (mieszkała z nami) umarła, gdy miałam lat 12.
  • edytowano maj 2020
    @Klarcia przykro mi że miałaś takie doświadczenia

    Ale dobrze jeśli znalazłaś prawdzjwych przyjaciół i założyłaś własną rodzinę :)

    Wszystkiego dobrego :) 
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano maj 2020
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.