Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

RADECZNICA

2

Komentarz

  • Poprosze o całkowity powrot męża do sprawności i zdrowie dla Emilki, Natalki i Adasia.
    Bardzo dziękuję stasia1!
    Podziękowali 1stasia1
  • O łaski potrzebne do zrealizowania powołania dla wiadomej osoby.
    Bóg Ci zapłać!

    Podziękowali 1stasia1
  • O większe mieszkanie dla naszej rodziny i o miłość między nami 
    Małgorzata i Wojciech
    Podziękowali 1stasia1
  • O pokój w  naszej rodzinie i łaskę wiary dla męża. Bóg zapłać! 
  • edytowano czerwiec 2021
    Zaniesione
  • O stabilizację duchową, finansową i życiowa. 
  • edytowano czerwiec 2021
    .
  • ganna4 powiedział(a):
    Poproszę : o pracę dla córki i syna oraz o znalezienie mieszkania. Dziękuję
    Syn przeszedł pozytywnie rozmowy na dwa stanowiska. Dziś musi podjąć decyzję, gdzie będzie pracował. Św.Antoni wesprzyj!
    Podziękowali 2antonina Basja
  • Małe przypomnienie zbliżają się uroczystości Św.Antoniego w Radecznicy w tym roku potrwają 2 dni 12 i 13 czerwiec
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • edytowano czerwiec 2022
    Zaniosę prożby i podziękowania 
    Podziękowali 2Danka Kana
  • Danka powiedział(a):
    Proszę o wypełnienie woli Bożej w życiu moich pięciu córek i dwóch synów. Niech odczytają, do czego Bóg ich powołuje i nie zwlekają z realizacją.
    W tym roku proszę ponownie. Od poprzedniego sw.Antoniego jedna córka wyznaczyła datę ślubu, a druga oczekuje drugiego dziecka. Proszę o rozeznanie woli Bożej dla następnych naszych dzieci. Dziękuję!
  • Moja pierwsza, rodzinna (i jedyna przez 20lat) parafia jest pod wezwaniem św.Antoniego.
    Ach, jak tęsknię do tego staroświeckiego ołtarza z jego figurą ( już go nie ma ) :'(
    @stasia1 - bardzo proszę westchnij w mojej intencji jak będziesz w Radecznicy ( ja jeszcze niestety nigdy nie byłam).
    Deo gratias  :)
  • @stasia1, od nas, jak zawsze- podziękuj i poproś o dalszą opiekę. Szczególnie nad Antoniną.
  • Ja po proszę o dar nowego życia. I przemianę serca męża.Dziękuje
  • Od nas tez podziękuj @stasia1, maz udało się, bez operacji i w zasadzie jest dobrze, większość zmian sie cofnęła  :)
    Poproszę o zdrowie dla Emilki, Natalki i Adasia, oraz dla męża.
    Bardzo dziękuję  <3
  • Od nas prośba o zdrowie dla Anny i podziękowania za miniony rok.
    Dziękujemy rodzinnie
  • Proszę o zdrowie, dobrą miłość i pracę dla Michaliny, a także o zdrowie i spokojne dojrzewanie dla Gabrieli. Proszę też o mądrość, zdrowie, sukcesy w pracy i dojrzałą miłość dla Antoniego i Jakuba.
    Bardzo dziękuję za tę możliwość.
  • O światło dla mnie i małżonki oraz zaprzyjaźnionych małżeństw
  • Poproszę o zbawienie dla mojej mamy Anny...
    Bóg zapłać!
  • O dobre decyzje, mądrość i zdrowie. Dziękuję
  • O Boże rozwiązanie długo zawieszonej sytuacji, o przezwyciężenie trudności. O łaskę skruchy i nawrócenia dla wiadomej osoby.
    @stasia1 Bóg Ci zapłać.

  • O odnalezienie mojego Bratanka, od 3 dni nie ma z nim kontaktu. O odnalezienie fizyczne i duchowe.
  • O siły i zdrowie dla naszej rodziny, o jedność w naszym małżeństwie,  cierpliwość do dzieci, o nawrócenie dla mego Taty-aby przejrzał oraz samochód na 8 osób.
    Bóg zapłać!
  • Proszę za moje małżeństwo w 13 rocznicę ślubu o miłość i jedność. O zdrowie i łaski dla mojego męża. O mądrość w wychowywaniu dzieci, szczególnie szczególnie za mała Antoninę. I za nienarodzone dziecko o zdrowie i bezpieczne przyjscie na świat jesienią. Dziękuję za remont mieszkania że Się wszystko udało. 
  • Wszystkie prożby i podziękowania zaniosę w niedzielę na mszę wieczorową o 18 
    Podziękowali 3Skatarzyna In Spe Pipijo
  • Danka powiedział(a):
    O odnalezienie mojego Bratanka, od 3 dni nie ma z nim kontaktu. O odnalezienie fizyczne i duchowe.
    Już 4 dni, zgłoszenie na policję.
  • Danka powiedział(a):
    Danka powiedział(a):
    O odnalezienie mojego Bratanka, od 3 dni nie ma z nim kontaktu. O odnalezienie fizyczne i duchowe.
    Już 4 dni, zgłoszenie na policję.
    Zadzwoń lub napisz indywidualnie na klasztor w Radecznicy ipoproś o modlitwę
    Podziękowali 1Danka
  • Proszę o rozeznanie drogi zawodowej dla Natalii, o zdrowie dla Aleksandry. O poprawę naszych relacji małżeńskich jeżeli to jest jeszcze jakaś szansa. Podziękowania za dotychczasowe łaski.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.