Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

iPhone i jego tajemnice

edytowano 15 lipiec w Pomagajmy sobie
Jestem średnio szczesliwa posiadaczka od roku. Starego iPhone. Do tej pory się nie rozumiemy. Nie mam ani Apple id (albo mam ale nie umiem włączyć, zalogować czy cokolwiek),Zdnych  aplikacji na iPhone nie mogę se w związku z tym włączyć bo przełącza na App Store a tam nie mogę korzystać w związku z powyższym. Wszystko do przeżycia ale. Wczoraj mąż mi chciał coś na Bluetooth przesłać włączył wyłączył .. i internet zaczął chodzic jak żółw.. nawet wielodzietnych nie moge przejrzeć czy olxa swojego gdzie mam teraz dość aktywna działalność ;-) czy może ktoś się zna? I pomoże?

Komentarz

  • Olx ogolnie dość wolno chodzi zauważyłam, na telefonie to strasznie wolno mi ładuje. Może warto jednak zalogować się i uporządkować telefon? Ściąganie aplikacji jest banalne.
    Podziękowali 2MAFJa Bea
  • Wiem. <shame> ale u mnie zawsze rozwala się o te Apple id. Kolega informatyk i iPhone fan tez nie dał rady. Wiec aż tak komplecie nie mam. Teraz nie jestem w stanie się zalogować do niczego bo nawet ten post będzie lądował się tyle ze nie wiem czy da radę..
  • Zostałam poproszona o ściągnięcie pliku na iPada. Co za diabelskie urządzenie, czy zapisanie pliku to jest serio zadanie wykraczające poza standarowe czynności tego super tęczowego sprzętu i trzeba instalować do tego aplikację?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.